I Turniej Rankingowy Darta o Puchar Wójta Gminy Czermin

Blisko 40 osób wzięło udział w I Turnieju Rankingowym Darta o Puchar Wójta Gminy Czermin. Wśród panów najlepszy okazał się Włodzimierz Skalski, w gronie pań triumfowała Weronika Karwik.

33 mężczyzn i 4 kobiety wzięły udział w I Turnieju Rankingowym Darta o Puchar Wójta Gminy Czermin. Stawkę podzielono na 8 grup, w których rywalizacja toczyła się system każdym z każdym. Po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy uzyskało promocję do fazy pucharowej. Zwycięzcą zmagań męskiej części został Włodzimierz Skalski. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Wieszczeczyński, a podium uzupełnili Bartosz Mazurczak i Mikołaj Czajka. Wśród pań najlepsza okazała się Weronika Karwik. Druga lokata dla Katarzyny Jakubczak. Miejsca 3-4 zajęły Żaneta Kusza i Patrycja Marciniak.

Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Sołectwa Czermin i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu Gminy Czermin "Trzy do Zera". - Dziękujemy sponsorom oraz kolegom z grupy Dart Czermin, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach - podkreślają prezesi Dominik Wabiński i Krzysztof Marciniak.