I Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii żak oraz kadet. Zawodnicy "Chrobrego" Gizałki wywalczyli 6 z 12 medali

Damian Cieślak
13 października w Zdunach rozegrano pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii żak oraz kadet. Młodzi sportowcy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Gizałki w godny sposób uczcili Dzień Edukacji Narodowej.

Spośród 12 medali rozdanych tego dnia, podopieczni Andrzeja Poźniaka zgarnęli 6. Złoty krążek za zwycięstwo w kategorii kadetek trafił na szyję Adrianny Kwitowskiej. Podium uzupełniły kolejne reprezentantki "Chrobrego". Druga była Klaudia Słupska, a trzecia Dominika Cieślak. Na 6. miejscu zawody ukończyła Natalia Kubiak. Lena Jankowiak nie miała sobie równych wśród żaczek. Na najniższym stopniu podium stanęli: Igor Kaczmarek rywalizujący wśród żaków i Kamil Majdecki grający w kategorii kadet. W gronie chłopców uczęszczających do VIII klasy szkoły podstawowej bądź młodszych 9. pozycję zajął Wiktor Borowski.