Hat-trick Jana Matyjaszczyka. Pleszewianin najlepszym zawodnikiem kraju w formule full contact

Stowarzyszenie Sparta Pleszew
W Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact. Na najwyższym stopniu podium po raz kolejny stanął Jan Matyjaszczyk.

Pleszewianin stoczył dwie walki, które łącznie trwały 2 minuty i 30 sekund. W obu przypadkach Jan Matyjaszczyk wygrał przez techniczny nokaut i tym samym został mistrzem kraju juniorów w kategorii do 79 kg. To trzeci złoty medal zdobyty przez naszego zawodnika w ostatnich tygodniach. W maju był najlepszy zarówno w formule light contact, jak i low kick. - Jasiu ponownie udowodnił, że dzięki ciężkiej pracy na treningach można spełniać marzenia - podkreśla trener Filip Matyjaszczyk.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze sukcesy Jana Matyjaszczyka, który szlify zbierał w Prośnie Kalisz pod okiem trenera Konrada Parata. W październiku 2020 roku sięgnął po brązowy "krążek" w kategorii kick-light junior do 79 kg. Był to jego debiut w tej formule.

Polub nas na FB

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pleszew. Siódma edycja Central Poland Open Grand Prix Karate...

Dwa medale pleszewskich lekkoatletów na Mistrzostwach Wielko...

Mateusz Siuda reprezentował biało-czerwone barwy podczas lek...

Boks. Turniej kadetów w Eger. Olaf Pera najlepszy w swojej k...

Piłkarze reprezentacji Polski podczas treningu zrobili szpaler z okazji urodzin Kamila Piątkowskiego