Gołuchów - Gospodarze wiedzieli, ile trwa mecz!

Mariusz Kruchowski/Marek Blandzi
Piłkarze LKS-u stoczyli zacięty pojedynek z drużyną z Korony Piaski
Piłkarze LKS-u stoczyli zacięty pojedynek z drużyną z Korony Piaski Mariusz Kruchowski
Mimo że od meczu LKS-u z Koroną Piaski minęło już kilka dni, warto jednak jeszcze raz wrócić do niedzielnego spotkania z udziałem gołuchowskiej drużyny! Podopieczni Krzysztofa Wewióra zdołali bowiem "rzutem na taśmę" wywalczyć jeden punkt.

Mecz LKS-u Gołuchów z Koroną Piaski był spotkaniem o przysłowiowe sześć punktów. Uprzedźmy troszkę faktów spotkanie to zakończyło się wynikiem remisowym 1:1, a więc ostatecznie żaden z zespołów nie zdobył kompletu punktów. W 12 minucie groźnie było w polu karnym zespołu gości. Piłkę dośrodkowaną przez Dominika Marcinkowskiego na 10 metrze źle przyjął piłkę Michał Marciszak i cała sytuacja skończyła się na grającym trenerze przyjezdnych Krzysztofie Michalskim.

W 23 minucie strzałem z 35 metrów popisał się Robert Przewoźny, jednak futbolówka po jego uderzeniu minęła światło bramki Marcina Żółtka.
Po zmianie stron bardziej zmotywowani na płytę boiska wyszli zawodnicy gości, którzy od samego początku drugiej połowy przeważali na boisku, stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Już w 58 minucie Łukasz Fabich „urwał”się po lewej stronie obrońcom LKS-u, gracz Korony zagrał piłkę do Przewoźnego, a ten nie dał najmniejszych szans bramkarzowi LKS-u. Od tego momentu zespół Korony cofnął się do defensywy, szukając swoich szans w grze z kontry.

Z kolei gospodarze dążyli do zdobycia wyrównującego gola. I sztuka ta im się udała w doliczonym czasie gry. Wówczas to doskonałym podaniem z głębi pola popisał się Konrad Mikołajczak. Piłka trafiła do Michała Laluka, który wyszedł na czystą sytuację strzelecką, nie dał szans Molce i tym sposobem doprowadził do wyrównania!