Gmina Dobrzyca tradycyjnie zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 28. finał zakończył się pełnym sukcesem. Udało się poprawić rekordowe osiągnięcie z ubiegłego roku!

W 2019 roku Dobrzyca zebrała ponad 18 tys. zł. W tym udało się poprawić ten wynik o blisko 5 tys. zł. Orkiestrowy licznik zatrzymał się na 23 060,82 zł. Mieszkańcy chętnie wrzucali pieniądze do puszek i brali udział w licytacjach, które prowadził Wojciech Maniak, dyrektor Gminnego Centrum Kultury. W Oranżerii Muzeum Ziemiaństwa z przedstawieniem jasełkowym wystąpiły dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka, oddział Nowy Świat. W programie znalazły się również występy taneczne i wokalne młodzieży z sekcji działających przy GCK oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy. Imprezę zamknęło światełko do nieba. Tydzień wcześniej w Dobrzycy odbyły się dwa turnieje sportowe, z których dochód również przeznaczono na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.Jurek Owsiak: Z Magdą Adamowicz powiedzieliśmy sobie, że celebrujemy zwycięstwo. Wyszliśmy z tej tragedii silniejsi

WOŚP

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!