Ewa Chodakowska na Instagramie zachęca do treningów i diety. Zobacz najnowsze zdjęcia

Andrzej Zieliński
Andrzej Zieliński
sylwia dabrowa / polska press
Ewa Chodakowska swoje konto na Instagramie wykorzystuje do promocji swoich planów treningowych oraz diet. Profil Ewy Chodakowskiej pełen jest zdjęć fit trenerki z wypracowanym ciałem. Nie brakuje także zdjęć jej klientem przed rozpoczęciem planu treningowego i diety oraz efektów tej pracy. Zobacz, jakie nowe zdjęcia dodala Ewa Chodakowska na Instagramie.

🔷 Zdjęcie 1

https://www.instagram.com/p/B73hQYhHa4w/
Wiem, ze wiele z Was na to czekało 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 MAM TO!

Kochana, do sklepu online dotarł właśnie DRUGI NAKŁAD książki „90 dni - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO”
Przed chwilą ponownie ruszyła sprzedaż 😱😱😱 Pierwszy nakład wyprzedał się jak świeże bułeczki, nie przewidziałam, że będzie to aż taki bestseller❣️ Konieczność ekspresowego dodruku i szybkiej wysyłki książki diametralne podniosły koszt jej produkcji... ale, ale!!! postanowiłam sprzedawać ją w dotychczasowej cenie do końca lutego, żebyś mogła kupić ją taniej i dołączyć do NASZEGO WYZWANIA 90 dni 🥳🥳🥳 🤯🤯🤯 ... już minutę po otwarciu sprzedaży posypały się zamówienia!
Książka jest dostępna TYLKO I WYŁĄCZNIE na www.bebio.pl ❤️❤️ Mam nadzieje, ze tym razem wystarczy dla WSZYSTKICH 🙏🏻 PS. Jeśli masz książkę i korzystasz,
daj znać jak Ci się z nią pracuje .. czekam na opinie 🥰 #90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro #chodagang #fajterka


🔷 Zdjęcie 2

https://www.instagram.com/p/B72vaDkHkkL/
Na dzień dobry zostaw FANFARY dla ROKSANY 🥳🥳🥳 ➖4️⃣7️⃣ kg ❗️@roksanaklosowski 🤯 i zabieraj się do pracy 🚀

Indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET online, możesz zamówić na www.bediet.pl .. Catering dietetyczny BE DIET CATERING zamówisz na www.bedietcatering.pl .. .. a moje programy treningowe online zajdziesz na stronie www.BeActiveTv.pl - tu możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów.. Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące ... lub na cały rok ❤️ Roksana! Jedna mała poprawka 🙏🏻 Tu się NIC NIE UDAŁO! Tutaj nie było przypadku .. tutaj nie było wygranej na loterii.. tutaj nie spadło z nieba.. TY NA TO WSZYSTKO DZIEWCZYNO ZAPRACOWAŁAŚ! Dziękuje ze mi zaufałaś i ze razem z Tobą mogę świętować ten SUKCES 🥰 #bediet #bebio @sklep.bebio.pl #beactivetv @tvbeactive #transformation #transformationtuesday #weightloss #chodagang #fajtetka #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska


🔷 Zdjęcie 3

https://www.instagram.com/p/B71xRoSnqLB/
„90 DNI - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO”

CZEKAM NA TWOJĄ REAKCJE 👍🏻 KROK 1️⃣5️⃣ TEMAT: W KONTEKŚCIE CELU -
Jakie są moje mocne strony, zasoby:
💥Wewnętrzne (cechy charakteru, doświadczenie)
💥 zewnętrzne (np. wsparcie innych, środki finansowe na realizację, wiedza, czas)? Dobiegł końca drugi tydzień naszego wyzwania.. Mam nadzieję, że znajdujesz codziennie kilka minut sam na sam z książka/notatnikiem i swoimi myślami.
Dziś chciałabym zaprosić Cię do przyjrzenia się Twoim mocnym stronom (zasobom wewnętrznym) oraz temu, co w Twoim otoczeniu wspiera Cię w realizacji Twojego celu (zasobom zewnętrznym). Zacznijmy od tego, co nosisz na co dzień w sobie – Twoich mocnych stron.
Jeżeli nie potrafisz od razu wypisać wszystkich, może pomogą Ci te pytania:
W czym jesteś dobra?
Co przychodzi Ci z łatwością?
W czym jesteś skuteczna?
W jakich sytuacjach czujesz swój największy wpływ, sprawczość?
Przypomnij sobie trudną sytuację (w pracy, w domu, konflikt lub kryzys), w której dobrze sobie poradziłaś.
Jakie Twoje cechy, umiejętności, wiedza, zachowania Ci w tym pomogły?
Co doceniają w Tobie bliscy, przyjaciele, znajomi?
A teraz zwróć uwagę na swoje zasoby zewnętrzne: • Na jakie wsparcie emocjonalne możesz liczyć?
Kto z Twojej rodziny, bliskich, przyjaciół, znajomych potrafi i chce Ci je dawać?
Do kogo możesz zadzwonić w chwili zwątpienia, kryzysu? • Na jakie wsparcie informacyjne możesz liczyć?
Kto może Ci dać dobrą radę, udzielić wskazówek, odpowiedzieć na pytania?
Kto daje Ci szczerze (i najlepiej empatycznie) informację zwrotną na temat tego, jak sobie radzisz?
Oprócz bliskich taką funkcję mogą spełniać np. tematyczne grupy na Facebooku, osoby realizujące z nami ten sam cel (np. przygotowanie do półmaratonu), zmagające się z podobnymi wyzwaniami (odchudzanie, szukanie pracy itp.) • Co w Twojej sytuacji życiowej pomoże Ci osiągnąć cel?
Weź pod uwagę swoją sytuację materialną, wsparcie znajomych, którzy oferują swoje usługi (np. pomoc przy pisaniu CV, ułożenie spersonalizowanej diety, rozpisanie treningów biegowych). Materiał przygotowany z psycholog @marta.mizera❣#90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro #chodagang 🔥🔥🔥


🔷 Zdjęcie 4

https://www.instagram.com/p/B71tvyDnSJG/
KOCHAM PONIEDZIAŁKI 💦💦💦

W takim składzie złapałam się dziś na kameralnym treningu w @adidasrunners WARSAW 🔥🔥🔥 WSZYSCY WYSZLI Z SALI O WŁASNYCH SIŁACH 😈😈😈 Dzisiejszym treningiem otworzyłam cykl treningów adidas „Your Own Way”, w którym różne kobiety dzielą się swoim podejściem do ruchu 🤸🏻‍♀️👯‍♀️🏋🏼‍♀️ Dla jednych sport może być przekraczaniem własnych granic, dla innych to sposób na wyciszenie .. wyraz miłości do swojego ciała.. KAŻDE podejście jest dobre, o ile jest WŁASNE 🙏🏻 no właśnie.. JAKIE JEST TWOJE PODEJŚCIE? Co daje Ci SPORT? ❤️ PRZYPOMINAJKA ⚠️ Treningi w adidas Runners Warsaw są zawsze darmowe, wystarczy zapisać się przez apkę adidas Running by Runtastic!
#ReimagineSport #createdwithadidas
@adidasrunning


🔷 Zdjęcie 5

https://www.instagram.com/p/B704eeYHvK4/
Wracamy do WYZWANIA bo POŚLADKI stygną 🥶🥶🥶 Na następnych zdjęciach znajdziesz PLAN TRENINGOWY na cały tydzień! TAK! Trzymamy się PLANU TRENINGOWEGO z książki „90 DNI - zaprojektuj swoje jutro” 📝 Książka jest wyprzedana.. końcem stycznia będzie dostępny kolejny nakład na www.bebio.pl .. już się drukuje ❣️ Działasz? Jesteś?

Nie chce myśleć ze wciąż szukasz motywacji..
Kochana ❤️ Co Cię powstrzymuje od tego, żeby ZADBAĆ O SIEBIE? Masz dwie sprawne ręce, dwie sprawne nogi.. to powinien być wystarczający argument do tego, żeby wykorzystać CUD POTENCJAŁ 🚀
Zawieszaj poprzeczkę wysoko w chmurach i nie bój się skakać! 🌤
Ja powoli zbieram się na kolejny TRENING GRUPOWY.. dziś kameralnie w @adidasrunners w Warszawie 🌪🌪🌪 Pełen GAZ 💨
PS. Love You! Twoja Choda 🤸🏻‍♀️


🔷 Zdjęcie 6

https://www.instagram.com/p/B70jJDvHdoR/
TRANSPARENTNOŚĆ!

Zakładam , ze to ostatni post na ten temat. Mój prawnik miał co robić w ten weekend 🤯 i to prawnik zajmie się kontynuacją.
W PIĄTEK ktoś włamał mi się na mój fanpage Ewa Chodakowska, po to żeby zdyskredytować moją prace - ta osoba miała dostęp do WSZYSTKIEGO!
Posty, wiadomości.. wszystkie szczegóły!
Jedyne co „na mnie znalazła” to 12 osób, które widnieją wśród reklamodawców i administratorów.
Nie znalazła JEDNEGO POSTA, który został napisany przez kogoś innego jak przeze mnie! Nie ma jednego screena który pokazuje ze Pani Kasia, Asia, Basia siedzi i za mnie pisze.
Wśród 12 osób na moim fanpage’u jest moja rodzina i reklamodawcy.
Wśród czterech adminów ja, moja rodzona SIOSTRA, BRATOWA I MOJ MĄŻ - tak mąż jest wszędzie.. (jeśli ktos ukradnie moje loginy, to będę się logować przez nich) taki BACKUP!
Wśród reklamodawców osoby które zajmują się sponsorowanym kampaniami, które nie są widoczne na moich profilach.
Każdy post pisze sama!
To ze mną budujesz relacje!
I osoba która się włamała na moj Facebook tez to widziała.. Mogę sobie tylko wyobrazić jej minę 😅
Komu zależy na tym, żeby zdyskredytować moją prace?
Pudelkowi?
Nie.. pudelkowi zależy tylko na aferze.. pudelek udostępnił donos i zatarł ręce 🤷🏼‍♀️ niefortunnie dopisał o moich działaniach „no i po co kłamać” .. TYLE ZE JA MAM DOWODY NA TO ŻE NIE KŁAMIE.. ZATEM KOMU?
No... bo jest ewidentnie taki ktos, kto nie może dźwigać faktu, ze sama doszłam do tego co mam.. inaczej nikt by się nie fatygował, żeby mi się włamywać na konto 🤷🏼‍♀️ CIACH! Odcinam się gruba krechą i wracam do ulubionego „ROBIĘ SWOJE”
WYZWANIE 90 dni stygnie.. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
PS. Do wszystkich mocno zdystansowanych, z założoną nogą na nogę i filiżanką kawy bez emocji śledzących te aferkę..
Jeśli mało się znamy, nie zrozumiesz mnie.. A jeśli chcesz zrozumieć, pomyśl tylko.. COKOLWIEK W ŻYCIU OSIĄGNĘŁAŚ, ktos próbuje zniszczyć, mówiąc ze za Twoimi osiągnięciami stoją inne osoby.. ZE TY TO NIE TY! A Twój sukces jest przypisany komuś innemu. Reagujesz? Czy masz wywalone? Bo jeśli Cię to nie rusza, to nie wiem czy zazdrościć, czy współczuć.. Ja, KIEDY MI ZALEŻY.. WALCZĘ JAK LWICA!


🔷 Zdjęcie 7

https://www.instagram.com/p/B70anMAHR76/
CZTERY LATA RAZEM 🥳🥳🥳 To jak nasza rocznica 😅 @justyna_2712 👑 TWOJE EFEKTY, każą wstać z łóżka i ruszyć tyłek! Przyznaje, ze mnie dziś skutecznie zdarły na proste nogi ❣️❣️❣️ Dzięki Kochana za CUD METAMORFOZĘ i ogrom wsparcia 🥰 Wczoraj rozmawiałam ze znajomą .. mówiłyśmy o relacjach i ludziach.. KOCHAM LUDZI PRAWDZIWYCH ... i zwyczajnych!! Bez masek.. bez pozy.. bez sztucznej kreacji.. Takich normalnych ludzi, którzy nie muszą I NIE CHCĄ UDAWAĆ ze są kimś lepszym .. Każda z Was dostarcza mi emocji PRAWDZIWYCH! Każdego dnia przy śniadaniu przeglądam Wasze profile (jak prasę 😅😅😅) i ładuje się na CAŁY DZIEŃ!!! Wasze słowa budują mnie od podstaw.. Wasze historie inspirują.. Bo mna jest się ciężko inspirować, kiedy patrzy się z boku i myśli się ze mam z górki .. ale ZOBACZ ZOBACZ, z jakim trudem zderza się osoba która stoi z boku.. co osiąga 🚀🚀🚀 Jak bardzo przełamuje granice i nie poddaje się w obliczu kłód rzucanych pod nogi!! Zaczerpnij ze tej MAGICZNEJ MOCY 🚀 I LEĆ! Ja jestem podpięta do Twojego prądu regularnie ❣️❣️❣️ Indywidualnie ułożoną DIETĘ BE DIET online, możesz zamówić na www.bediet.pl .. Catering dietetyczny BE DIET CATERING zamówisz na www.bedietcatering.pl .. .. a moje programy treningowe online zajdziesz na stronie www.BeActiveTv.pl - tu możesz wykupić dostep online do wszystkich moich programów.. Abonament możesz kupić na miesiąc, trzy miesiące ... lub na cały rok ❤️ #chodagang #misjachoda #bediet #beactivetv #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #weightloss #weightlossjourney

🔷 Zdjęcie 8

https://www.instagram.com/p/B7ywd1fnJH9/
Będzie emocjonalnie.. wybacz.. Myśle ze jeszcze dwa posty na ten temat ... i mi trochę zejdzie ciśnienie.. resztą zajmie się mój prawnik.. Wracam z Rzeszowa do Warszawy.. Babki.. mam świeczki w oczach.. po dzisiejszym spotkaniu.. po WSPARCIU JAKIE DOSTAJE - cały dzień telefon wariuje .. co sekundę dostaje Wasze wiadomości, komentarze.. Wasza akcja #muremzachoda 😱😱😱 ktorą zapoczątkowała @kasia_p_o_n_t_o_i_z_e_a_u 👑

JESTEŚCIE NIEOCENIONE!
Dziękuje ze stajecie ze mną do WALKI bo przede mną nic innego jak KONKRETNA BATALIA!
Ja wiem, ze ktos patrząc z boku może pukać do głowy.. Ale HEJ .. Jak coś osiągasz w życiu i ktoś Ci to będzie chce odebrać, mówiąc, ze za tym co stworzyłaś, stoi banda ludzi która za Ciebie myśli, mówi, tworzy strategie, która jest spójna z kreowanym wizerunkiem.. To powiedz mi czy nie DOSTANIESZ K.....ota?
No cóż .. mnie się ulało PO CAŁOŚCI!
Kumulacja syfu, przeszła wszelkie granice!
JEDNO JEST W TYM WSZYSTKIM PIĘKNE!
MIŁOŚCI LUDZI NIE DA SIĘ KUPIĆ..
Relacji z ludźmi nie da się zbudować na śliskim podłożu.. ..taaaaaak! można być kolorową gwiazdą, mieć idealne, poukładane życie.. można podróżować po całym świecie.. można mieć najpiękniejsze zdjęcia, zrobione przez profesjonalnych fotografów.. Można mieć cały wymuskany wizerunek .. można mieć cały sztab ludzi za plecami, który chroni tego wizerunku.. obmyśla każdy krok, żeby był spójny z wizerunkiem.. OWSZEM! I proszę bardzo!
PROSZĘ O JEDNO!
Nie zestawiaj mnie nigdy z takim wizerunkiem.. Uwierz mi!
DZIŚ KAŻDY KTO MA KASĘ MOŻE BYĆ SŁAWNY!
ALE!
SŁAWNY, NIE ZNACZY KOCHANY PRZEZ LUDZI.. Gdybym była tylko wytworem agencji, nie byłoby mowy o tej MIŁOŚCI JAKĄ OD CIEBIE DOSTAJE!! ZAWSZE DLA LUDZI!
Dla wszystkich ludzi!
Bez wyjątków!
Bez podziału na lepszych gorszych.. Zawsze chciałam CIĘ ZŁAPAĆ ZA RĘKĘ i pokazać ze można o siebie walczyć..
MOŻNA ZACZĄĆ WSZYSTKO OD NOWA!
Zależało mi żeby Cię złapać za serce!
MAM TO! CIACH! Złapałam ❤️ Bo dostaje od Ciebie SERCE W ZAMIAN!
Nio.. to idę sobie teraz (nigdzie nie idę, siedzę obok lelka na siedzeniu pasażera) po cichu, POZYTYWNIE, pochlipać.. Jestem totalnie wzruszona!! PS. Jedyną GWIAZDĄ na moim profilu jesteś TY!


🔷 Zdjęcie 9

https://www.instagram.com/p/B7wM7BlncW2/
Zanim wyjechałam z Krakowa po dzisiejszych warsztatach, wstąpiłam do Ośrodka Rehabilitacji Funkcjonalnej, żeby zrobić niespodziankę mojej AMBASADORCE, Weronice, która w październiku ulegała wypadkowi.. Jesli masz minutkę, zostaw dla @weronika_goraa DWA SŁOWA WSPARCIA 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Werka do 12-ego października fikała pajacyki razem ze mną, odliczała przysiady, celowała w moją stronę wymowne spojrzenia, kiedy mówiłam Jej, żeby wytrzymała jeszcze trochę.. 12 października 2019 wjechał w nią nietrzeźwy kierowca.

Ten dzień zmienił jej życie na zawsze.
Los rzucił najtrudniejsze WYZWANIE..
Walkę o sprawność.. Przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii w krakowskim szpitalu, gdzie większość czasu była podłączona do respiratora.
Przeszła dwie operacje kręgosłupa i operację uda. Jest sparaliżowana.
WERCIA! Gdyby POKORA I SIŁA mogły się materializować, wyglądałyby TAK JAK TY!
Jesteś CUDEM KOCHANA!
Emanujesz najczystszą energią.. I te iskierki w oczkach.. i ten uśmieszek na twarzy.. patrząc na Ciebie nie mam wątpliwości!
TA WOJOWNICZKA STANIE NA NOGI!! I TWOJA RODZINA!!!
Dawka miłości jaką dostajesz!!
Wercia! Miłość to NAJWIĘKSZA SIŁA!
Mając taką moc, możesz się mierzyć z największymi przeciwnikami!
Nigdy się nie poddawaj!!
Jestem tu dla Ciebie, uczę się od Ciebie i razem z moją bandą kibicuje CAŁYM SERCEM!! Wrzucam link do zbiórki dla Weroniki.. na instatory tez go znajdziesz ❤️ LICZĘ NA TWOJE WSPARCIE 🙏🏻 https://zlotowiankahelp.pl/cel/zmienzycieweroniki/
#chodagang #razem ❣️


🔷 Zdjęcie 10

https://www.instagram.com/p/B7v0H0hHBlJ/
KRAKÓW JAK BYŁOoooooo? 💦💦💦 Zbieram te WSZYSTKIE EMOCJE.. kumuluje CAŁĄ ENERGIĘ.. coraz bardziej ogarniam moim małym rozumem, rozmiar tego szaleństwa.. JADĘ NA TEJ ENDORFINIE od dekady i końca nie widać.. ba!

Z KAŻDYM ROKIEM to wszystko przeżywam coraz bardziej świadomie.. Pamietam moje początki na scenie..
WRÓĆ! Nie pamietam NIC..
Tak! Pamietam, ze nic nie pamietam..
Poziom euforii, poziom moich neuroprzekaźników sprawiał, ze z naszych spotkań niewiele rejestrowałam.. Byłam na takim gazie, ze mało kojarzyłam..
Wracałam do domu i nie spałam.. następnego dnia dochodziłam do siebie i analizowałam co tak naprawdę stało się wczoraj.. Za każdym razem naszym spotkaniom towarzyszyło PRZEDAWKOWANIE EKSCYTACJI, ENERGII, MIŁOŚCI I WDZIĘCZNOŚCI ❤️❤️❤️ Mózg odpalał rakiety i leciał w KOSMOS 🚀🚀🚀 Ostanie kilka lat jest zupełnie innych.. I nie ma tu mowy o znieczulicy.. Jestem ŚWIADOMA..
Jestem OBECNA!
Widzę twarze.. znajome twarze.. będąc na scenie dzielę uwagę na wyłapanie Cię z tłumu, na rytm który wybija muzyka.. na omówienie techniki wykonywanego ćwiczenia i na motywacje.. Jestem TU I TERAZ 🙏🏻
czuje OGROM DOBROCI jaki dostaje od każdej z Was i kumuluje ją sobie na przyszłość.. Z moich obliczeń wychodzi, ze WYSTARCZY MI TEGO PALIWA, NA KOLEJNE STO LAT!! To spotkanie w Krakowie, było wyjątkowe..
Na scenie towarzyszyły mi cudne FAJTERKI! Doprowadziły mnie tak do śmiechu jak i do szczerych łez wzruszenia!! @kasiap_o_n_t_o_i_z_e_a_u @strong.agata @fitladywing @asia_puchala @activemonia 🙏🏻 BE ACTIVE TEAM wspaniale się spisał.. Energia naszego TEAMU jest genialnie spójna! Ani jednej gwiazdy, ani jednego zadartego nosa.. równowaga i wzajemne wsparcie ❤️ Czekałam długo na taki skład ❣️@kavoukis @martakielak_dietetyk @karolinabrzostek @nataliarybarczyk.official @poliskarolina @piotrkarwat_beactiveteam @danieltrener @alexander.pawlowski
BEST TEAM EVER 🔥
Na naszych spotkaniach TO TY JESTEŚ GWIAZDĄ! Dzięki za zaufanie i za kolejne ZAJEBISTE SPOTKANIE!! Jutro Rzeszów 🔥🔥🔥
Kocham ten stan ❤️
#organizator @sgp.media #chodagang #fajterka #beactivtour #misjachoda


🔷 Zdjęcie 11

https://www.instagram.com/p/B7vDW-2Hh0f/
Cześć Kochanie... jak się czujesz domykając pierwsze dwa tygodnie naszego WYZWANIA?

Ja mam chęci do działania za całą armie 🚀🚀🚀 zbieram się na warsztaty w Krakowie i między myciem ząbków a suszeniem włosów, wrzucam tu przypominajke o PRZYKŁADOWYM JADŁOSPISIE, który właśnie wylądował na moim Facebooku.. Jadłospis obejmuje cale następne dwa tygodnie 🥳🥳🥳 Jutro na moim insta wrzucę PLAN TRENINGOWY .. dziele siły na dwa profile 🙏🏻 tak żeby zregenerować linie papilarne na paluchach 😅😅 Pamiętaj ze TEN JADŁOSPIS jest PRZYKŁADOWY! Indywidualnie opracowana dietę możesz zamówić na www.bediet.pl ❣️ PHOTO oczywiście @mrs_kitchen_fairy .. a gwiazdą foto jest BATON PIERNIKOWY @beraw_ewachodakowska 👑
Wiem, ze lubisz 🥰🥰🥰
Dobrego dnia Kochana❣️ #healthyfood #healthylifestyle #berawewachodakowska #misjachoda #chodagang #chodakowska


🔷 Zdjęcie 12

https://www.instagram.com/p/B7tsIOOnpPx/
Po pierwsze ❤️ proszę o MAX APPLAUSE dla @fit_gosiasamosia , która razem z moimi materiałami zrzuciła ZBĘDNE 48 kg 👑👑👑 Gośka! Królowo moja! FAJTERKO!! Przytulam, gratuluje z całego serca!!!! Jak to się stało, ze dopiero teraz Cię odkryłam 😱😱😱 Nie inaczej jak przez nową grupę CHODAGANG na fb! Szaleństwo 🥳🥳🥳 No właśnie! Kiedy często się udzielcie.. widzę Was jak na dłoni.. rozpoznaje na warsztatach.. wołam po nicku 😅 i tutaj wracam do tych, KTÓRE NAJBARDZIEJ SIĘ UDZIELAŁY i NAJBARDZIEJ INSPIROWAŁY w wyzwaniu MBB2 ❣️❣️❣️

Odchorowałam „załamanie” po nadużyciu zasad przy wyborze laureatki 🙏🏻❤️ Zarówno @magdalenowaaa jak i @asia_puchala zostały nagrodzone, tymczasem zostało 9 MIEJSC i 9 NAGRÓD za WYZWANIE MISSION BEACH BODY 2 ❤️
Nie jestem w stanie sama podjąć ostatecznej decyzji.. POTRZEBUJE TWOJEJ PODPOWIEDZI 🙏🏻🙏🏻
Która z dziewczyn Twoim zdaniem NAJBARDZIEJ SIĘ UDZIELAŁA w trakcie tego wyzwania.. która wrzucała po 3 posty dziennie.. która motywowała Cię do pracy o NAJLEPSZA WERSJE SIEBIE ❤️ Czekam na propozycje osób w komentarzach 🙏🏻 Za TYDZIEŃ ogłoszę wyniki 🥳🥳🥳 #missionbeachbody #chodagang #fajterka #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #misjachoda


FLESZ: Dlaczego wierzymy w przepowiednie?

Wideo

Materiał oryginalny: Ewa Chodakowska na Instagramie zachęca do treningów i diety. Zobacz najnowsze zdjęcia - Sanok Nasze Miasto

Komentarze 7

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
tv.kino
6 stycznia, 12:37, ???:

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

A czemu ona ma taka fizjonomię jak Sid z filmu "Epoka Lodowcowa"?

???

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

K
Kasia

Wspaniała kobieta, jej programy uwielbiam i dietę z resztą też! Jeśli ktoś chce przejść ogromną metamorfozę to polecam:D Ja zamówiłam sobie catering 3 miesiące temu na dietly.pl i różnica kolosalna! Ewka dziękuję!!

P
Patrycja

Ewka Chodakowska jest wspaniałą kobietą! Efekty jej pracy mówią same za siebie! Jest moją wielką inspiracją

X
XXX

cześć

  Chcesz znaleźć partnera do podłączenia? Możesz go znaleźć tutaj

  https://cutt.ly/ieVIUt1

  Jest to całkowicie bezpłatne

r
rother

patataj, patataj, patataj...

Q

Jestem bardzo podobny do Ewy - jak myślicie czy mam u niej szansę ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3