Dziesięć medali wywalczyli reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate na Pucharze Świata "Harsuto" w Łodzi

RED
Dziesięć medali wywalczyli pleszewscy karatecy na prestiżowym Pucharze Świata rozegranym w Łodzi, w którym wzięło udział ponad 700 zawodników z 75 klubów i z 14 państw

W zawodach w Łodzi wystartowało 13 reprezentantów Pleszewskiego Klubu Karate. W pierwszy dniu zawodów nasi karatecy wywalczyli aż 9 z 10 medali, w tym 2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe zajmując w klasyfikacji generalnej 10 miejsce. Na najwyższym stopniu podium w kumite seniorów stanął Filip Vogt oraz w kumite juniorów -76kg. Dawid Sobkowiak

W drugim dniu zawodów reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate postarali się o jeszcze jeden medali. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła Maja Kolanowską, w kumite U10 -30kg, w finale ulegając reprezentantce Ukrainy Ulianie Baranowej