Chrobry z Gizałek podbił Taczanów

Marek Blandzi
Reprezentanci UKS Chrobrego Gizałki
Reprezentanci UKS Chrobrego Gizałki Andrzej Poźniak
Celem podopiecznych Andrzeja Poźniaka było zdobycie w Taczanowie kompletu medali w turnieju indywidualnym i deblowym. I udało się!

To czego nie udało się dokonać w Okręgowych Mistrzostwach Młodziczek, dziewczęta reprezentujące "Chrobrego" Gizałki dokonały w mistrzostwach kadetek, które rozegrano w Taczanowie. Celem podopiecznych Andrzeja Poźniaka był komplet medali w turnieju indywidualnym i deblowym i został on osiągnięty!

Indywidualną Mistrzynią Okręgu Kadetek została Katarzyna Mazurek, która w pojedynku finałowym skutecznie zrewanżowała się Dominice Kubiak za finał w kategorii młodziczek. Tak więc Dominika zdobyła srebrny medal, o który stoczyła zacięty pojedynek ze znajdującą się w bardzo wysokiej formie Aleksandrą Glapą. Na czwartym miejscu turniej ukończyła kolejna z reprezentantek "Chrobrego" Natalia Woźna. Bezkonkurencyjne były też deble z Gizałek. Złoto wywalczyły Dominika Kubiak i Katarzyna Mazurek, a srebro przypadło Natalii Woźnej i Oli Glapie.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!
Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Medalowe zdobycze uzupełnił brązowy medal zdobyty w turnieju indywidualnym przez Bartosza Mazurka i krążek tego samego koloru wywalczony przez Kasię i Bartka, czyli rodzeństwo Mazurków w turnieju mikstów.
Przed "Chrobrym" do rozegrania pozostał jeszcze finał "Konińskiego Grand Prix" oraz Mistrzostwa Wielkopolski Skrzatów i Żaków i po tych turniejach dokonane zostanie podsumowanie sezonu 2012/2013.
Już dziś jednak należy podkreślić, iż 20 medali zdobytych na mistrzostwach okręgu to absolutna dominacja "Chrobrego" w dziewczęcych turniejach żaczek, młodziczek i kadetek.
Za pośrednictwem portalu pleszew.naszemiasto.pl trener Andrzej Poźniak dziękuje panom: Woźnemu i Mazurkowi za dowóz zawodników na turniej do Taczanowa.