BS Płomyk Jarota Jarocin/Koźminiec - Nic nie zapowiadało tej porażki...

BS Płomyk Jarota II Jarocin/Koźminiec
BS Płomyk Jarota II Jarocin/Koźminiec Mariusz Kruchowski
BS Płomyk Jarota Jarocin/Koźminiec - Nic nie zapowiadało tej porażki...A jednak gospodarze 1:2 przegrali z kościańską Obrą...

Ale po kolei...
Pierwszą groźną sytuację stworzyli piłkarzy Obry, już w 6 minucie Mateusz Witomski mocno huknął z ostrego kąta, jednak doskonale w bramce spisał się Simon Krawczyk. Minutę później Krzysztof Czabański, doskonałym podaniem “obsłużył” gracza gospodarzy Patryka Cierniewskiego, który oddał strzał z 16 metrów, jednak okazał się on minimalnie niecelny. Z kolei w 13 minucie rzut rożny wykonywał Patryk Cierniewski, do wrzuconej piłki doszedł Kamil Stefaniak, jednak jego strzał głową wybili obrońcy Obry.
A tymczasem w 20 minucie Patryk Cierniewski zagrał piłkę do Bartosz Cierniewskiego, a ten mocnym strzałem po ziemi dał prowadzanie zespołowi BS Płomyk Jarota Jarocin ! W 30 minucie Patryk Cierniewski, wrzucił futbolówkę w pole karne, ale uderzenie Stefaniaka okazało się niecelne.
I stało się... dwie minuty później do wyrównania doprowadził Łukasz Kamiński, który wykorzystał błąd defensywy zespołu gospodarzy. Jakby tego było mało, w 39 minucie zespół Obry powinien objąć prowadzenie w tym spotkaniu jednak pojedynek z Mateuszem Witomskim zdołał wygrać Krawczyk.

pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

W drugiej części gry inicjatywę przejęli futboliści z Kościana, którzy co chwilę inicjowali groźne kontrataki. W ich efekcie w 70 minucie po akcji całego zespołu bramkę dającą prowadzanie drużynie gości zdobył Jacek Żak.
Zespół gospodarzy dwoił się i troił, jednak już nie zdołał doprowadzić do wyrównania... Najbliżej szczęścia był Krzysztof Czabański, który jednak z rzutu wolnego uderzył w boczną siatkę bramki Rafała Biernackiego... Niedzielny mecz zakończył się więc porażką naszego zespołu...

BS Płomyk Jarota II Jarocin/Koźminiec: Simon Krawczyk, Piotr Andrzejczak, Bartosz Cierniewski (46’ Szymon Juszczak), Patryk Cierniewski, Krzysztof Czabański, Wojciech Figan, Filip Grzegorowski (46’ Paweł Majusiak), Dawid Guźniczak, Jędrzej Ludwiczak (46’ Jordan Kaczmarek), Kamil Stefaniak, Dariusz Małecki (46’ Damian Kosiński)

Obra Kościan: Rafał Biernacki, Adam Ratajczak, Maciej Waliński, Mateusz Adamski, Adam Łuczak, Igor Rudawski, Michał Sarbinowski, Krzysztof Chwaliszewski (46’ Jacek Żak), Mateusz Witomski (55’ Piotr Sznabel), Łukasz Kamiński (81’ Łukasz Biały), Tomasz Marcinkowski

Żółte kartki: Piotr Andrzejczak, Wojciech Figan – Adam Ratajczak, Mateusz Adamski, Piotr Sznabel

Sędziowie: Michał Krystkowiak, Witold Piotrowski, Adrian Skorczak