8 medali przywiózł Pleszewski Klub Karate z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i U-21 Karate WKF w Poznaniu

Pleszewski Klub Karate
7 listopada 2020 r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i U21 Karate WKF. Trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej wywalczył Pleszewski Klub Karate.

Zawodnicy prowadzeni przez Bartka i Damiana Sołtysiaków 8 razy stawali na podium Mistrzostwa Polski. Na dorobek medalowy złożyło się: 5 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy "krążek". Mistrzami Polski 2020 zostali:

• Magdalena Godlewska - kumite ind. U-21 -61 kg,
  • Michał Florczak – kumite ind. juniorów - 68 kg,
  • Kacper Vogt – kumite ind. U-21 -84 kg,
  • Dawid Sobkowiak - kumite ind. U-21 +84 kg,
  • drużyna w składzie Dawid Sobkowiak, Kacper Vogt i Jakub Konowalczyk - kumite drużynowe U-21.

Srebrne medale wywalczyli: Jakub Konowalczyk – kumite ind. U-21 -84 kg oraz drużyna w składzie Michał Florczak, Paweł Spychalski i Jakub Sworek - kumite drużynowe juniorów. Natomiast brązowym medalistą Mistrzostw Polski został Paweł Spychalski w kumite ind. juniorów +76 kg.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF w Poznani...

Gmina Gizałki. Pięć martwych łabędzi, starych i młodych, zna...

Dom o powierzchni 78,90 m² znajdujący się na działce o powierzchni 15 067 m² w miejscowości Wierzchy.
Cena: 240 000 zł.

Szczegóły: otodom.pl

Najtańsze domy na sprzedaż w powiecie pleszewskim. Oferty z ...