20 par wzięło udział w Rodzinnych Zawodach Wędkarskich w Dobrzycy zorganizowanych przez PZW Koło w Choczu. Kto cieszył się ze zwycięstwa?

Amury, okonie, karpie, leszcze - m. in. takie ryby złowili miłośnicy wędkarstwa podczas Rodzinnych Zawodów w Dobrzycy. Do wspólnej zabawy połączonej z nutką sportowej rywalizacji zaprosił PZW Koło w Choczu.

Na starcie stanęło dwadzieścia par. Zespół tworzyło dziecko wraz z opiekunem. Po czterech godzinach łowienia przyszedł czas na podsumowanie dokonań wędkarzy. Na najlepszych czekały puchary i dyplomy. Każda drużyna otrzymała również nagrodę rzeczową. Kto zwyciężył w turnieju? Najskuteczniejszy okazał się duet Norbert i Roman Kozłowiczowie. Za 26 ryb otrzymali 8700 punktów. Drugie miejsce dla Miłosza i Włodzimierza Przybylskich (8 ryb i 7780 pkt.). Na trzeciej pozycji Mateusz i Radosławy Siwy (37 ryb i 7520 pkt.). Czwarta lokata dla Franciszka i Tomasza Wróblewskich (10 ryb i 7040 pkt.). Tuż za nimi Maksymilian Czapski i Grzegorz Raczyk (28 ryb i 6660 pkt.). Na szóstym miejscu zawody ukończyli Julian Sawada i Jarosław Czapski (19 ryb i 5300 pkt.).

Nagrody wręczali: prezes koła Józef Kozłowicz i sędzia zawodów Henryk Siwy.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?