16. kolejka Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej: Broniszewice postawiły kolejny krok w drodze do tytułu, Absolwenci lepsi od Turystów

Damian Cieślak
W 16. kolejce Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej kolejny krok w kierunku mistrzostwa zrobiły Broniszewice. Lider pokonał Ekipę od Hipa i już tylko prawdziwy kataklizm może odebrać drużynie z gminy Czermin pierwsze miejsce.

Emocji nie brakowało w spotkaniu Absolwentów z Turystami. Drużyna z Kowalewa dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, rywale szybko odpowiadali. Na przerwę to jednak pierwsza z wymienionych ekip schodziła z jednobramkową przewagą. Po zmianie stron Absolwenci szybko dołożyli kolejne gole i wydawało się, ze sprawa wyniku jest już rozstrzygnięta. Ambitni Turyści na niespełna minutę przed końcem meczu strzeli kontaktową bramkę i na tablicy mieliśmy rezultat 9:8. W ostatnich sekundach więcej zimnej krwi zachowali piłkarze z Kowalewa, którzy tuż przed końcową syreną dobili rywala. Wysokie zwycięstwa odniosły: BNOT, Bowit i Weekend Warriors.

Wyniki 16. kolejki Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

BNOT - Karmin 10:3
Jacek Drygas (2), Robert Kramarczyk, Kamil Panek (2), Mateusz Drygas, Daniel Poczta (2), Mateusz Zmyślony (2) - Adrian Chruszczyk, Przemysław Rychlik, Szymon Margiela,

Bowit - Hatex 10:4
Norbert Marciniak, Maciej Czajka, Kacper Michalak (2), Bartosz Stefański (2), Przemysław Reszka (2), Błażej Witek, Daniel Idkowiak - Patryk Kłębowski, Dawid Jędrzejak, Marcin Grabowski I (2),

Ekipa od Hipa - FC Broniszewice 2:5
Dawid Włoch, Oskar Uciechowski - Krystian Czajczyński, Bartosz Zimny (2), Miłosz Białas, Krzysztof Olejniczak,

Turbo Banda - Weekend Warriors 0:9
Mateusz Wróblewski, Krzysztof Michalski, Patryk Wawroski (2), Bartosz Tanaś, Marcin Pietrzak (3), Dominik Włodarczyk,

Turyści - Absolwenci Kowalew 8:10
Marcin Panek (3), Adrian Bogajewicz, Tomasz Panek, Michał Marcinek (3) - Marek Glapa, Tobiasz Marszałek (2), Maciej Kubiak (2), Karol Ogrodnik (2), Łukasz Graczyk (2), Przemysław Karaś,

Pauza - Absolwenci Kowalew

Wisła Płock przegrała z Pogonią Szczecin 2:3. "Portowcy" w pięć minut odwrócili losy spotkania