13. kolejka Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej: Broniszewice pokonały Galew i są coraz bliżej mistrzowskiego tytułu

13. kolejka Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej przyniosła mecz na szczycie. Lider, czyli Broniszewice, podejmował wicelidera, a więc Galew/Trzebin.

Broniszewice po wyrównanym początku, przejęły inicjatywę i stwarzały sobie kolejne sytuacje. Pierwszego gola zdobyły tuż przed przerwą. Na listę strzelców wpisał się Błażej Gawoński. W drugiej połowie, z każdą upływającą minutą, Galew musiał podejmować coraz większe ryzyko, a to dawało więcej możliwości do szybkich kontr piłkarzom z gminy Czermin. Z kilku okazji wykorzystali 3 i skończyło się na pewnym 4:0.

Wyniki 13. kolejki:

Weekend Warriors - B.N.O.T 2:4
Dominik Włodarczyk, Marcin Pietrzak - Robert Kramarczyk, Mateusz Drygas (2), Daniel Poczta,

Absolwenci Kowalew - Bowit 5:3
Przemysław Karaś (2), Karol Gramala, Jacek Nowak, Tobiasz Marszałek - Błażej Witek (2), Maciej Czajka,

Turyści - Ekipa od Hipa 6:3
Marcin Panek (2), Tomasz Panek, Stanisław Gabrysiak, Michał Marcinek (2) - Oskar Uciechowski, Dawid Włoch (2),

Broniszewice - Galew/Trzebin 4:0
Łukasz Mielcarek, Bartosz Zimny, Błażej Gawroński, Piotr Grochowicki,

Hatex - Karmin 1:11
Robert Woźniak - Adrian Chruszczyk, Dawid Goliński (3), Mateusz Goliński (2), Przemysław Rychlik, Mateusz Baranek (3), Mateusz Ciesielski,

Czołówka klasyfikacji strzelców:
20 goli - Dominik Włodarczyk (Weekend Warriors)
18 - Łukasz Jarecki (Galew), Michał Marcinek (Turyści)

Następna kolejka (sobota, 25 stycznia):
14.00 Galew/Trzebin - Hatex
15.00 B.N.O.T - Broniszewice
16.00 Bowit - Weekend Warriors
17.00 Ekipa od Hipa - Absolwenci Kowalew
18.00 Turbo Banda - Turyści

13. kolejka Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej: Broniszew...

Koszykarki Arki Gdynia tryumfowały w Pucharze Polski. W finale pokonały CCC Polkowice 83:73