11. kolejka Futsal Ligi Gołuchów. Niesamowity powrót Bloków. Gołuchowianie przegrywali już 0:3 z Turskiem, ale zdołali odwrócić losy meczu

W 11. kolejce Futsal Ligi byliśmy świadkami niezwykłego powrotu. Bloki Gołuchów wygrały, zdawało się, przegrany meczu.

Po kilkunastu minutach liderzy z Turska prowadzili 3:0 i wydawało się, że kolejne gole dla obrońców mistrzowskiego tytułu są kwestią czasu. Tymczasem jeszcze przed przerwą po pięknym strzale Pawła Stempnia Bloki odzyskały cień nadziei. Po zmianie stron strzelali już tylko gołuchowianie, którzy ostatecznie wygrali 5:3. W innych ciekawie zapowiadających się spotkaniach Amatorzy pokonali Kuchary, a Tilgner-Veritas uporał się z Myjnią. Kolejne dwa gole do swojego dorobku "dorzucił" Krzysztof Konieczny. Lider klasyfikacji strzelców zdobył 20. i 21. gola w sezonie.

Wyniki 11. kolejki:

LZS Jedlec - Spomasz Pleszew 1:5
Mateusz Łusiak - Mateusz Ciesielski, Błażej Janecki (2), Michał Kuźniacki, Sebastian Stasiak (gol samobójczy),

Krzywosądów - CX-80 6:8
Mateusz Janik, Alan Kurek, Wojciech Kuznowicz, Alan Lesień, Dawid Szymczak, Mateusz Szymczak - Adam Kobza (2), Wojciech Kranc, Mateusz Kuś (2), Tomasz Marchwacki, Grzegorz Michalak, Maciej Piechota,

Bloki Gołuchów - LZS Tursko 5:3
Hubert Kupczyk, Paweł Stempień (3), Łukasz Śniatecki - Krzysztof Maryniak, Mateusz Szkudlarski (2),

Stal-Pot Amatorzy - LZS Kuchary 4:2
Krystian Benuszak (2), Tomasz Mikołajczak, Paweł Węclewski - Michał Ciesielski, Eryk Skowron,

Kajew - LZS Gołuchów 1:8
Maciej Wołowicz - Maciej Marcinkowski (3), Kamil Matysiak (3), Jakub Michalak, Albert Wasielewski,

Tilgner-Veritas - Myjnia pod Brzozą 5:3
Krzysztof Konieczny (2), Piotr Szczepaniak, Dominik Włodarczyk (2) - Patryk Adamski (2), Krystian Młynarczyk,

12. Kajew 11 0 27:97

Stefan Kraft wygrał kwalifikacje w Oberstdorfie. Do niedzielnego konkursu awansowało sześciu Polaków. Jakub Wolny zmierzy się ze Stefanem Hulą