W pobliżu skrzyżowania drogi Łomnica - Chrośnica śmiertelnie potrącono mężczyznę, który wracał z pracy. Do wypadku doszło w ubiegly wtorek. Policja bada jego przyczyny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W pobliżu skrzyżowania drogi Łomnica - Chrośnica śmiertelnie potrącono mężczyznę, który wracał z pracy. Do wypadku doszło w ubiegly wtorek. Policja bada jego przyczyny.

Pięćdziesięcioczteroletni mieszkaniec Łomnicy każdego dnia przechodził przez feralne skrzyżowanie. Pracował w Nowym Tomyślu, dokąd zabierał się z kolegą samochodem.
We wtorek, gdy wyszedł z samochodu i przechodził przez jezdnię wjechało w niego inne auto.

- Jadący z kierunku Nowego Tomyśla, 29-letni kierowca fiata widząc na swoim pasie mężczyznę nie był w stanie wyhamować. Najechał na pieszego, który z licznymi obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala. Tam, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej, zmarł. Teraz policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii - powiedział nam Paweł Głódź, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. - Raz jeszcze przypominamy wszystkim pieszym o zachowaniu nadzwyczajnych środków ostrożności w trakcie pokonywania jezdni w miejscach nie wyposażonych w pasy. Przed każdym przejściem na drugą stronę jezdni należy najpierw upewnić się czy nie nadjeżdżają żadne pojazdy.

Z kolei w środę na zjeździe z autostrady A2 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. 29-letni kierowca toyoty wyjeżdżając w łącznika autostrady w kierunku Świecka nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo 26-letniej mieszkance Zielonej Góry. Jadąca fiatem kobieta nie uderzyła w bok toyoty i wjechała wprost pod jadącego z przeciwka tira. Z niegroźnymi obrażeniami ciała przewieziono ją do miejscowego szpitala.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!