Salon urody "Zakątek Piękna" Salon urody "Zakątek Piękna"

Małgorzata Jańczak właścicielka salonu "Zakątek Piękna" (© Julia Krawczyk)

Trwa plebiscyt "Głosu Wielkopolskiego" Mistrzowie Urody 2017. Wśród kandydatów są także pleszewskie salony i gabinety. Zakątek Piękna Małgorzaty Jańczak walczy o tytuł najlepszego salonu urody w Pleszewie i Wielkopolsce.

Małgorzata Jańczak, właścicielka salonu kosmetycznego „Zakątek Piękna” działalność prowadzi samodzielnie od 14 sierpnia 2014 r., jednak kosmetologią interesuje się już od szkoły średniej, a w zawodzie pracuje od 10 lat. Podkreśla, że wbrew pozorom ta praca nie jest łatwa i wymaga czasami bardzo dużego wysiłku. O czym jeszcze mówi Małgorzata Jańczak? Przeczytaj więcej w aktualnym numerze "Gazety Pleszewskiej".


SMS-em możemy poprzeć w głosowaniu tych, którym możemy zaufać. Aby zagłosować na Zakątek Piękna, wystarczy wysłać sms o treści USU.174 na nr 72355.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą SMS-ów (każdy może oddać dowolną liczbę głosów). Koszt jednego to 2,46 zł z VAT.

Zabawa zakończy się 30 marca. Najlepsi kandydaci przejdą do etapu wojewódzkiego, który potrwa z kolei do 10 kwietnia. Dwa dni później ogłosimy wielkich zwycięzców. Będą to osoby, które zdobyły największą liczbę głosów, zsumowane w etapie powiatowym i wojewódzkim . Wyniki plebiscytu można śledzić na bieżąco na stronie internetowej www.gloswielkopolski.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy otrzymają: dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK w MTP w Poznaniu, dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu SPA SANDRA oraz dwudniową wejściówkę na Targi.

Dodatkowo zwyciężczynie plebiscytu w kategorii Kosmetyczka Roku w 32 powiatach otrzymają wejściówki na V KONGRES SALON KOSMETYCZNY XXI WIEKU, a zwycięzcy w kategorii Fryzjer Roku - zaproszenie na Kongres fryzjerski „Premiera nowej kolekcji KEMON 2017”. Na najlepszych w kategoriach Salon Fryzjerski, Studio Uroda, SPA Roku czekają też vouchery na reklamę w „Głosie Wielkopolskim” o wartości 3 tys. zł. Zdobywcy kolejnych miejsc otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce).
Kandydatów z naszego powiatu oraz aktualne wyniki głosowania można znaleźć TUTAJ.

Czytaj także