Drodzy Internauci, mamy przyjemność ogłosić w naszymmieście.pl wakacje z Perłami w Koronie Województwa Świętokrzyskiego. W pierwszej edycji regionalnego plebiscytu będziemy pod wpływem uroku niezwykłych budowli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
pomorze_patron1_2d.jpg

Drodzy Internauci, mamy przyjemność ogłosić w naszymmieście.pl wakacje z Perłami w Koronie Województwa Świętokrzyskiego. W pierwszej edycji regionalnego plebiscytu będziemy pod wpływem uroku niezwykłych budowli. Głosowanie na stronach portalu naszemiasto.pl trwa od 29 czerwca do 31 sierpnia. Przez dwa tygodnie poprzedzające czas wyborów przyjmowaliśmy propozycje Czytelników. W Waszych rękach jest los regionalnych perełek oraz certyfikaty ze znakiem naszemiasto.pl dla dziesięciu laureatów plebiscytu. Poznamy ich 1 września.

Pod hasłem „Perły w Koronie 2009” naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne w całej Polsce – akcja prowadzona jest równolegle przez 16 wojewódzkich oddziałów portalu. W tym roku głosujemy na niezwykłe budowle, zarówno te urzekające pięknem architektury, jak i te, których atrakcyjność płynie z ich głębi, historii, a także ludzi i faktów, z nimi związanych. Niektóre z nich są już symbolami, wizytówkami miast, inne cieszą się na myśl o nadchodzących odkrywcach, korzystając na co dzień z uroku oddalenia od wielkomiejskiego i medialnego szumu.

Wszystkie propozycje redakcji i Czytelników dostępne są pod zakładką Głosowanie. Na tej samej stronie od 29 czerwca wybieramy 10 pereł województwa świętokrzyskiego.Gratulujemy

Za nami pierwsze rozstrzygnięcia Pereł w Koronie 2009. Nagrody w konkursie zgłoszeniowym otrzymują:


 • torbę turystyczną z niespodzianką, voucher wycieczkowy i przewodnik Małopolskie z serii województwa (Demart)


  Grzegorz Dylewski

  za serię zdjęć z regionu świętokrzyskiego, z najciekawszymi zabytkami i dodatkami w postaci scenek rodzajowych;

 • torbę turystyczną z niespodzianką i przewodnik Wyżyny z serii regiony (Demart)


  Ewa Ziolkowska-Darmas

  za zwrócenie uwagi na cenne obiekty zabytkowo-turystyczne, na które nie zawsze zawracamy uwagę, np. ul. Sienkiewicza w Kielcach czy park miejski z kompleksem zabytków.


  Gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą. Wszystkich Czytelników zapraszamy do wystawiania opinii kandydatom na Perły w Koronie 2009. Za najciekawsze komentarze będą kolejne nagrody.

 • Szczegóły konkursów oraz prezentacja nagród dostępne są w naszej strefie.

  Nagrody czekają również na tych internautów, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze. Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym perełkom do 31 sierpnia.

  Partnerami plebiscytu są: wydawnictwa Demart i Carta Blanca, internetowe biuro podróży fly.pl oraz biuro podróży Exim Tours.


  cartablanca1_b5.jpg z5pom_56.jpg z2spom_9d.jpg z3pom_1e.jpg partnerzy_ca.jpg

  Czytaj także

   Komentarze (0)

   Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

   Zaloguj się / Zarejestruj się!

   Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!