Jarosław Sz. - emerytowany zaopatrzeniowiec jednostki wojskowej w Śremie stanie przed sądem. Owoce cytrusowe i wieprzowinę - takie łapówki miał wziąć major rezerwy Jarosław Sz., żołnierz pracujący w Śremie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jarosław Sz. - emerytowany zaopatrzeniowiec jednostki wojskowej w Śremie stanie przed sądem.

Owoce cytrusowe i wieprzowinę - takie łapówki miał wziąć major rezerwy Jarosław Sz., żołnierz pracujący w Śremie. Teraz odpowie za to przed Wojskowym Sądem Okręgowym w Poznaniu. Trafił tam akt oskarżenia prokuratury wojskowej.


Jedną z łapówek wręczyć miał hodowca trzody spod Śremu. Zależało mu na odpadkach z wojskowej kuchni, którymi karmił swoje świnie. Zabił jedną z nich, a mięso podarował Jarosławowi Sz. Dzięki temu dostał zlewki, które oficjalnie miały trafiać jedynie do schroniska dla zwierząt. Zkolei owoce - prawie 60 kilogramów - przekazać miał majorowi jeden z dostawców. Było to w 2007 roku. Dzięki temu mógł je sprzedawać wojskowej kuchni. Oczywiście dostawał za to pieniądze od jednostki.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!