Dla bezlitosnych twórców memów nie ma świętości. Robert Makłowicz najpierw zasłużył sobie na żarty swoim podejściem do grysiku i kaszy manny, teraz wszyscy nawiązują do afery, na skutek której popularny kucharz został zwolniony z TVP. Zobaczcie zbiór śmiesznych obrazków z jego udziałem!


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oruniak (gość)

Czy ten "maklowicz" gotowal zupe z KACZKI?-tzw czernine-jezeli tak ,to rozumiem, -polecenie Prezesa (kaczaka) trza wykonac i dlatego kurrrrrski toto wywalil.- ten maklowicz spokojnie sobie zyje w Chorwacji ,ma piekny jacht i troche kasy to nie musi czerniny gotowac -popieram decyzje Prezesa.

javol (gość)

anonimowy redaktorek wiernie wypełnia cotygodniową kulinarną od tyłu, dyrektywę z passau? :) pisz jak było, a nie przedrzeźniaj jak gimbaza ze swoimi der-memkami.

Deszczyca Chuiło! (gość)

Programy były świetne poza wazeliniarstwem wobec banderowców, kiedy to Makłowicz strasznie się sprostytuował.

Oby wygrał z chamstwem Kurskiego.

Aneta (gość)

P. Makłowicz gotował w różnych miejscach świata i z produktów niedostępnych w Polsce. Mnie to przestało się podobać gdy gotował mule na brzegu zimnego morza. Po co mi wiedza o gotowanych mulach, w życiu tego nie jadłam i nigdy nie zjem. Od dawna nie oglądam już programów tego pana. Wolę wiadomości o kuchni polskiej i z produktów dostępnych u nas.

brach (gość)

Odezwały sie trole, nie kuchnia była kwintesencją programu, ale polot i wiedza, wcale nie kulinarna, której wam brakuje zazdrośnicy

Genek (gość)

Kto reklamuje tego gościa jako kucharza? To zwykły cwaniak objeżdżający świat za pieniądze podatników , w dodatku krytykuje rękę która go karmi.

łasuch (gość)

Maku nigdy nie był moim ulubionym kucharzem. Zresztą on twierdzi, że nie jest kucharzem tylko krytykiem kulinarnym. To ja też jestem krytykiem i nie lubię jego kuchni.