Turniej kręglarski emerytów i rencistów i inwalidów [ZDJĘCIA]

ZM
Turniej Kręglarski PZERiI w Pleszewie
Turniej Kręglarski PZERiI w Pleszewie Sport Pleszew
Kręgielnię Parku Wodnego ,,Planty" opanowali pleszewscy seniorzy. III Turniej Kręglarski Emerytów, Rencistów i Inwalidów odbył się we wtorek 24 marca, pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Pleszew.

W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 10 kół Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Każde z nich wystawiło po 4 zawodników. Turniej wygrała drużyna z Gizałek, drugie miejsce zajęła reprezentacja Dobrzycy, na ostatnim stopniu podium stanęło pleszewskie koło nr 7.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej spisał się Ryszard Talaga, który zdobył aż 128 punktów. Wśród pań najlepsza okazała się natomiast Stefania Kaczmarek z Dobrzycy, która wywalczyła dla swojej drużyny 116 punktów.

Pamiątkowe dyplomy oraz puchary zwycięzcom wręczył prezes Spółki Sport Pleszew Bartosz Oleksy. pl

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363