Trwa dobra passa pleszewskiego zespołu! Kosz Pleszew odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu!

RED
MK/Pleszewska Dwójka
Kosz Pleszew odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. W IV kolejce drugoligowych rozgrywek pokonał Turów Zgorzelec 90:68. Podczas meczu przeprowadzona została akcja charytatywna zbiórki pieniędzy na pomoc dla chorego mieszkańca Pleszewa - Wojtusia Ryszewskiego. Odzew ze strony fanów basketu był spory

Trwa dobra passa pleszewskiego zespołu. Koszykarze Kaspra Smektały pokonali u siebie zespół ze Zgorzelca 90:68. Kosz Pleszew wyszedł na prowadzenie już w 3 minucie i nie oddał go już do końca spotkania. Po dwóch kwartach pleszewianie prowadzili 45:35. Trzecie i czwarta kwarta to kolejna koncertowa gra pleszewskiego zespołu. Choć na początku trzecie odsłony spotkania gościom ze Zgorzelca udało się zmniejszyć różnicę do siedmiu punktów.

Cały dochód z biletów oraz ze zbiórki prowadzonej w trakcie meczu został przekazany dla chorego Wojtusia Ryszewskiego z Pleszewa. Jak poinformował klub udało się zebrać 2 370 zł

W najbliższą niedzielę Kosz Pleszew zmierzy się z zespołem Weegree AZS Politechniką Opolską.

KS Kosz Plesze - Turów Zgorzelec 90:68 (25:18, 20:17, 24:20, 21:13)

KS Kosz Pleszew: Mikołaj Serbakowski 7, Patryk Marek 9, Przemysław Galewski 17, Michał Główka 3, Mateusz Zimny 2, Mikołaj Spała 20, Alan Urbaniak 23, Dominik Walczak 5, Łukasz Ptak 4