To książka, wobec której nie można przejść obojętnie. Powraca stara, dobra literatura detektywistyczna dla dzieci. Para dzieciaków przez przypadek wpada na trop międzynarodowej afery przemytniczej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To książka, wobec której nie można przejść obojętnie. Powraca stara, dobra literatura detektywistyczna dla dzieci. Para dzieciaków przez przypadek wpada na trop międzynarodowej afery przemytniczej. Czy można w tym wieku wymarzyć sobie lepszą przygodę? Porwanie, pościg, strzelanina i dwoje przesympatycznych, inteligentnych bohaterów. W zasadzie prawie takich, jacy mieszkają w polskich osiedlach. Z tą małą różnicą, że można o nich powiedzieć, iż kłopoty, to ich specjalność. No, ale bez tego nie byłoby przygody. Książka jest cudnie wydana. Tak właśnie, jak powinna wyglądać lektura dla dzieci. Zilustrował ją Bohdan Butenko, autor komiksów, projektant lalek i dekoracji dla teatrów lalkowych, twórca postaci Gwapiszona. Polecam gorąco!
Dariusz Rokosz, Mors, Pinky i ostatnia przesyłka, Prószyński i S-ka.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!