Nauczyciel wychowania fizycznego (ostatnio w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie), wszechstronny sportowiec (zdobywca tytułu najlepszego sportowca Śremu; wyłoniono go w konkursie pod tym samym ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nauczyciel wychowania fizycznego (ostatnio w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie), wszechstronny sportowiec (zdobywca tytułu najlepszego sportowca Śremu; wyłoniono go w konkursie pod tym samym tytułem, jego uczestnicy zmagali się ze sobą w dziesięciu dyscyplinach - od warcab, przez boule po pływanie).

Od 2006 roku dyrektor Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, od maja ubiegłego roku prezes powołanej do życia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością: „Śremski Sport”. Próbował swoich sił w polityce. W 2005 kandydował do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Głosowało na niego 305. wyborców.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!