Przepowiednie na 2019 rok. To się wydarzy naprawdę?

ow

  • Polskatimes
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.01.2019, 00:06

Zacznie się kryzys gospodarczy na wielką skalę w Europie i zaczną się ogromne strajki w każdym w krajach bo koszty życia pójdą bardzo do góry od elektryki po wszystkie zasoby naturalne oraz rentowność jeszcze bardziej pójdzie w górę ! Jednym słowem wszyscy mamy przejebane !

06.01.2019, 17:26

oby warszawę chuj strzelił tam jest całe zło w Polsce

01.01.2019, 17:24

Niemcy wywolaja wojne ale morze ich zalleje i znikna z mapy swiata89

31.12.2018, 15:34

Śmiechu warte przepowiednie Nostramdusa Nie jesteśmy pewni czy te przepowiednie nie były dopisywane zmieniane . wielokrotnie . Nie wierzę w żadne przepowiednie pisane przez osoby które niejednokrotnie czytaliśmy Powód gdyż robimy duże postępy w każdej dziedzinie wynalazki . Jedynym krajem który może przewidywać konflikt zbrojny są Chiny . USA .

31.12.2018, 15:20

Zadajmy sobie pytanie co robimy dobrego dla głodującego narodu Korei Północnej Do dzisiaj nie rozumiem jak była rola naszego prezydenta Andrzeja Dudy będącego na granicy południowo - północnej Korei Południowej ? Jan Paweł II jednak wychodził naprzeciw wszystkim osobom podczas pielgrzymek nie bojąc się o swoje życie do wszystkich osób z którymi miał styczność . Wychodzi na to że Stany Zjednoczone być może zabroniły aby inne kraje nie wtrącały się w sprawy obrony osób które przymierają głodem . chorobą Bez dalszego komentarza

31.12.2018, 15:04

Jeżeli dojdzie do konfliktu zbrojnego podejrzewam który Kraj zacznie konflikt zbrojny Jednocześnie wszyscy wiemy że jest to sprawa nieunikniona Chyba że nastąpi zdziesiątkowanie ludności na wskutek różnych groźnych chorób . Mogą wyhodować groźne bakterie celem zdziesiątkowania ludności .

29.12.2018, 02:23

Io

28.12.2018, 22:52

Polskę czeka najlepszy okres. Zmienia się granicę, będziemy od wschodu graniczyć z Chinami. Państwo Rosja zniknie z map na zawsze (taka kara za Smoleńsk, Katyń i podobne). Na zachodzie goście zrobią porządki (taka kara za II wojnę światowa).

28.12.2018, 22:34

W

28.12.2018, 21:00

W zeszłym roku o końcu świata czytałem z 7 razy... Banda debili i jeszcze więksi ci którzy to łykają...

27.12.2018, 19:12

wulkany Etna i Krakatau już się przebudziły

16.12.2018, 20:37

WEDLUG MNIE POLSKE CZEKA BARDZO DOBRY OKRES ROZWOJU !!!!!! BEDZIE TO ROK DLA POLSKI I POLAKOW BARDZO WAZNY !!!!!!!!!!!! COS WAZNEGO JESZCZE WYDARZY SIE W TYM ROKU GRUDZIEN DLA WSZYSTKICH DUZO OPTYMIZMU !!!!!!!!

27.11.2018, 04:30

Co ma wisieć nie utoniae!!!

25.11.2018, 18:41

Mnie niczyja śmierć nie cieszy. Sklave kusi los.,,Nie ciesz się dziadku z cudzego wypadku .Dziadek się śmiał i to samo miał ".

25.11.2018, 11:11

Same czarne przepowiednie, nic optymistycznego, wesołego. Zatem wesoła wiadomość, która ucieszy zdecydowaną większość Polaków. Na wiosnę 2019 roku, Kaczyński nie przeżyje operacji raka trzustki. Zaraz weselej na duszy się zrobiło, a tu straszą mnie III wojną światową, kometą, wybuchem wulkanów......Więcej na sklave.na-wesoło

19.11.2018, 05:50

O

18.11.2018, 21:45

7

01.11.2018, 10:11

Bozeeeee, kto to pisał ?

28.09.2018, 20:17

Większych bredni dawno nie czytałam...

28.09.2018, 15:05

To z meteorytem to prawda. Przeleci i bedzie widoczny z ziemi. Bez obaw, nic nam nie bedzie

28.09.2018, 11:16

biore kredyt nie będę musiał oddawać!!

27.09.2018, 12:48

A ja w 2021 miałem dostać mieszkanie.