Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Drużyn OSP

UG Gizałki
W Hali Sportowej ZSP nr 3 w Pleszewie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Drużyn OSP Powiatu Pleszewskiego. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła gmina Czermin, która uzbierała 20 punktów. 3 oczka mniej zdobyli tenisiści stołowi z Gizałek, a 5 sportowcy z Pleszewa.

Najlepsza drużyna zdobyła puchar. Dla zawodników, którzy stanęli na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych przygotowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Upominki wręczyli: wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Jan Woldański oraz Marek Biernat, sędzia główny turnieju.