Dla osób, które interesują się tematyką odnawialnych źródeł energii, w najbliższy czwartek 30 września organizowane jest szkolenie w ramach projektu Akademia Słońca.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Inicjatorem spotkania jest Starostwo Powiatowe w Pleszewie a bezpłatne dwugodzinne szkolenie odbędzie się o godz. 16 w sali sesyjnej starostwa. W programie zajęć przewidziano m. in. wykład na temat odnawialnych źródeł energii, informację o tym, czym są w ogóle kolektory słoneczne oraz o 45 procentowej dopłacie dla osób, które zdecydują się na instalowanie tych kolektorów w swoim gospodarstwie, domu, firmie itp. Lektorzy będą zachęcać ewentualnych inwestorów do instalowania kolektorów słonecznych, bowiem zamiana energii słonecznej na ciepło jest nie tylko rozwiązaniem najprostszym ale jest to, ponadto najczystsza i odnawialna energia. Ogranicza zużycie energii pozyskiwanej z paliw kopalnianych i jest ekologiczna.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!