Pierwsze mecze kontrolne za LKS-em Gołuchów i Stalą Pleszew

Damian Cieślak
Czwartoligowy LKS Gołuchów i występująca w Kaliskiej Klasie Okręgowej Stal Pleszew przygotowują się do rundy wiosennej. Oba zespoły mają ze sobą już pierwsze mecze sparingowe

Dwa spotkania kontrolne rozegrali piłkarze z Grodu Żubra. Pod wodzą nowego trenera Macieja Dolaty gołuchowianie zmierzyli się z KKS-em Kalisz i Centrą Ostrów Wlkp. W pierwszym przypadku LKS przegrał 3:2. Kaliszanie prowadzili do przerwy 1:0. Po zmianie stron wyrównał Dawid Guźniczak. Chwilę później błąd defensywy gołuchowian wykorzystał Christian Nnamani. LKS jeszcze raz doprowadził do remisu za sprawą Pawła Stempnia. Ostatnie słowo należało jednak do Kaliszan.

W drugim mecz LKS Gołuchów zremisował z wyżej notowaną Centrą 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Patryk Kubczyk.

Gorzej powiodło się Stali Pleszew. Podopieczni Łukasza Bandosza również zmierzyli się na wyjeździe z KKS-em Kalisz. Pleszewianie przegrali aż 0:7. Do przerwy było tylko 0:1, ale po zmianie stron dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji.