Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew - Dobrzyca otrzymała na finałowej gali „Hity Regionów 2017 dla Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej” tytuł „Złotego Hitu”. Kapituła konkursowa była pod uznaniem dynamiki sprzedaży produktów z OSM Kowalew - Dobrzyca

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

HITy, to rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp. Konkursowej ocenie podlega przede wszystkim nowatorstwo i jakość zgłoszonych produktów, usług, koncepcji i działań, zakres i rodzaj osiągniętych korzyści oraz i umiejętność dalekosiężnego planowania strategicznego radząc sobie wzorowo z odnalezieniem w dynamicznie zmieniającej się polskiej rzeczywistości gospodarczej. Co roku nagradzane są wartościowe dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. Kapitułę konkursu tworzą starostowie, przedstawiciele samorządów terytorialnych, gospodarczych, stowarzyszeń zawodowych, reprezentanci izb gospodarczych, samorządów terytorialnych oraz dziennikarze i przedstawiciele organizatorów.

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 276 zgłoszeń z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału zakwalifikowano 82 podmioty spełniające wymagania regulaminowe.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!