Katarzyna Tomczyk

Katarzyna Tomczyk

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pomóżmy Kasi Tomczyk spełnić marzenie. Ma problemy z poruszaniem się. Chciałaby w lecie nurkować na wczasach rehabilitacyjno - integracyjnych.

Jest podopieczną Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nowolipsku. Jest bardzo ambitną, otwartą i ciekawą świata młoda dziewczyną. Ostatni jej wyczyn to pobyt na obozie skałkowym w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. – Oglądałam zdjęcia i chylę czoła, ponieważ sama bym tak daleko, jak Kasia nie weszła – mówi jej terapeutka w Warsztatach Terapii Zajęciowej Arleta Ogrodowicz. Dodaje, że Kasia cały czas poszukuje nowych ludzi. – Jestem zaprzyjaźniona z osobami, które malują ustami. Znam osoby takie, jak ja niepełnosprawne ze Szczecina, Łodzi, Warszawy, Łodzi i Poznania – mówi dziewczyna.

Wyjazdy mają charakter rehabilitacyjno - integracyjny. Są organizowane przez stowarzyszenia, fundacje, które działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Aby w nich uczestniczyć trzeba mieć wkład finansowy. Dziewczyna postanowiła szczęściu trochę pomóc.
W internecie przeczytała o możliwości przekazywania 1% podatku. Postanowiła sama spróbować i założyła konto. Każdy z nas może przekazać 1% swojego podatku na konto Kasi. To nas nic nie kosztuje. Teraz Kasi Tomczyk marzy się wyjazd nad morze.

– Chciałabym uczestniczyć w obozie nurkowym. To jest mój nowy cel i będę dążyła do jego realizacji – wyznaje dziewczyna.
Na deser zostawia sobie skok ze spadochronem. Kasię w realizacji pomysłów dzielnie wspiera ją kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nowolipsku Piotr Stencel i pracownicy.
Ci, którzy chcieliby wesprzeć Kasię bądź nawiązać z nią kontakt, mogą to zrobić za pomocą strony internetowej www.kasiatomczyk.yoyo.com
Oddaj1 % dla Kasi
Osoby, które chcą przekazać swój 1% podatku dla Kasi Tomczyk mogą to zrobić.
Poniżej podajemy numer konta, na który można przekazać pieniądze.Kasia Tomczyk KRS 0000186434

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!