Gwiazdy sceny i show-biznesu oraz niespodzianka od Metalliki - gala Płyta Rocku Antyradia już za nami. Na kilka godzin stołeczny klub Stodoła zamienił się w rockowe królestwo, w którym główne role grały gwiazdy sceny m.in. Adam Nergal Darski, Perfect, Odział Zamknięty, Big Cyc. Na ściance błyszczały m.in. Natalia Siwiec, Karolina Gilon, Dominika Zasiewska czyli słynna wodzianka u Kuby Wojewódzkiego

„Płyta Rocku Antyradia” to jedna z nielicznych w Polsce nagród przyznawanych przez słuchaczy. Fani muzyki rockowej w internetowym głosowaniu wybrali już największe gwiazdy 2016 r. W plebiscycie triumfował zespół Metallica, który wygrał aż trzy statuetki. W imieniu zespołu za wyróżnienie podziękował gitarzysta Robert Trujillo, w nagraniu przygotowanym specjalnie dla fanów Antyradia. Z polskich wykonawców największym wygranym jest KULT, który zdobył dwie nagrody: Zespół oraz Płyta Rocku.

Lista zwycięzców:
Płyta Rocku – Polska: KULT „Wstyd”
Płyta Rocku – Zagranica: Metallica “Hardwired... to Self-Destruct”
Zespół Rocku – Polska: KULT
Zespół Rocku – Zagranica: Metallica
Wokalistka Rocku – Polska: Katarzyna Nosowska
Wokalistka Rocku – Zagranica: Amy Lee
Wokalista Rocku – Polska: Paweł „Drak” Grzegorczyk
Wokalista Rocku – Zagranica: James Hetfield


Zobaczcie też: Podglądamy Ślązaków z Oberschlesien. Koncerty, backstage i kulisy 24. finału WOŚP


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Vivat (gość)

Vivat Jarosław Ferenc. Vivat prezydent Radomska. On jest po prostu najlepszy !!! Z Bożej łaski wielki prezydent