13. maja 2009 o godz.14:00 do Urzędu Miasta w Rzeszowie-sala Sesyjna, odbędzie się prezentacja Mini Tour de Pologne wyścigu dla dzieci i młodzieży, który od wielu lat jest integralną częścią dużego wyścigu Tour de ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
13. maja 2009 o godz.14:00 do Urzędu Miasta w Rzeszowie-sala Sesyjna, odbędzie się prezentacja Mini Tour de Pologne wyścigu dla dzieci i młodzieży, który od wielu lat jest integralną częścią dużego wyścigu Tour de Pologne UCI Pro Tour.

W prezentacji wyścigu wezmą udział przedstawiciele Urzędu Miasta, Dyrektorzy Szkół, koordynatorzy oraz organizatorzy Lang Team'u - Lech Piasecki, Agata Lang, Mirco Piermarini, rozgłośnie radiowe oraz przedstawiciele gazet.

Mini Tour de Pologne staje się bardzo popularny - w zeszłym roku udział wzięło ok.1800 dzieci.

Spotkania w/s Mini TdP:
13.05.2009
9.00 Kraków UM sala Dietla
14.00 Rzeszów UM Sala Sesyjna

14.05.2009
9.00 Białystok MOSiR ul. Włókiennicza

Czesław Lang o wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne

Od 15 lat zajmuję się organizacją imprez kolarskich Tour de Pologne UCI Pro Tour, wyścigami na rowerach górskich Grand Prix MTB, SKANDIA Maraton LANG TEAM oraz Nutella Mini Tour de Pologne. Ten ostatni wyścig jest szczególnie bliski mojemu sercu, ponieważ ideą tej imprezy jest promowanie kolarstwa wśród dzieci i młodzieży stwarzając im niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w imprezie międzynarodowej. Sam swoją karierę sportową zaczynałem od wyścigów szkolnych, doskonale zdaje sobie sprawę jakie wartości edukacyjne i wychowawcze daje uprawianie sportu.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!