Lekkoatletyczny Mityng Okręgowy w Poznaniu

Mariusz Kruchowski
19 czerwca w Poznaniu odbył się Lekkoatletyczny Mityng Okręgowy. W zawodach swoją formę sprawdziły dwie zawodniczki LKS-u OSiR Pleszew.

Sandra Kurkowiak rywalizowała na dystansie 400 m ppł. Dystans pokonała w czasie 66,07 s (rekord życiowy). Swój bieg ukończyła na drugiej pozycji. Uzyskany czas sprawił, że obecnie jest klasyfikowana na 8 pozycji w kraju. Dzięki dobrej postawie na mityngu Sandra wywalczyła kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Druga zawodniczka LKS-u biegła na dystansie 200 m. Zuzanna Szczepaniak uzyskała czas 28,33 s (rekord życiowy) i wygrała swoją serię. W klasyfikacji generalnej uplasowała się na 17 pozycji.