Kosz Pleszew rozgromił kolejnego rywala

MK
Jak faworyta rozgrywek III ligowych, zespół prowadzony przez Kaspra Smektałę, nie dał swoim przeciwnikom z Gniezna żadnych szans

Zespół z Gniezna na mecz do Pleszewa przyjechał wzmocniony czterema zawodnikami , którzy na co dzień występują w II-ligowym zespole. Nie przeszkodziło, to jednak pleszewianom w zdeklasowaniu rywala. Od samego początku meczu zaznaczyli swoją dominację. W pierwszych dwóch minutach KS Kosz prowadził już 9:0 i ani przez chwilę ich zwycięstwo nie było zagrożone. Przez długie fragmenty gry na parkiecie przebywali zmiennicy oraz debiutujący w drużynie Jacek Nowak. Trzecia kwarta, to prawdziwy popis gry. Pleszewianie pokonali w niej rywala 30:8!

Już za tydzień do Pleszewa zawita zespół z Poznania, który zajmuje drugie miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się tradycyjnie punktualnie o godzinie 18:00.

KS Kosz Pleszew - Sklep Polski MKK Gniezno 79:44 (21:11, 18:11, 30:8, 10:14)

KS Kosz Pleszew: Piotr Ziółkowski – 18, Alan Urbaniak – 17, Tomasz Zyber – 14, Paweł Mowlik – 9, Bartosz Taraszkiewicz – 6, Maciej Graja – 5, Rafał Kikowski – 4, Adam Stróżyński – 2, Jacek Nowak – 2, Rafał Urbaniak – 2,
Sklep Polski MKK Gniezno: Daniel Kotwasiński – 10, Adrian Sobkowiak – 9, Dariusz Wietrzyński – 9, Kamil Szkopiński – 8, Piotr Leśniczak – 4, Aleksander Sztyna – 2, Marcin Nocek – 2,