Wycieczka Berlin Poczdam

Wycieczka do Poczdamu i Berlina (© PTTK Pleszew)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jarmark świąteczny w Berlinie! Chcesz spędzić grudniową sobotę zwiedzając zabytkowe centrum miasta Poczdam i uczestnicząc w berlińskim jarmarku świątecznym? Zapisy trwają do 14 listopada, a liczba miejsc jest ograniczona! Śpiesz się!

Jarmark Świąteczny w Berlinie!


Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze, oddział w Pleszewie zaprasza na wycieczkę do Poczdamu i Berlina!

Wycieczka 7 grudnia 2013 r.

Wyjazd z Pleszewa o godzinie 6:00

Cena od osoby: 120 zł (członkowie PTTK)
130 zł (uczestnicy nie będący członkami PTTK)

Więcej informacji na plakacie.pl
Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: pleszew@glos.com lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pyra (gość)

Do c - jak nie rozumiesz co napisałem to XXI wiek nic nie ma do rzeczy.Minie kolejne 100 lat i ludziska nie będą jeździć do Niemiec bo szwaby zrobiły nam krzywdę a jakiś c napiszę a co ma do tego XXII wiek.

pyra (gość)

Nie wiem o co chodzi w tych komentarzach.Co w tym złego,że PTTK organizuje wycieczkę na jarmark do Berlina.Z tego co wiem to nie oni jedni z Pleszewa tam jadą.Jedna z pleszewskich szkół też tam jedzie i nie widzę w tym nic złego.Że co? ,Że Niemcy nam zrobili krzywdę,Że ktoś daje zarobić szwabom. Ja pi....e gdzie wy żyjecie.Mamy XXI wiek a wy tutaj wyjeżdżacie z takim tekstami.Pytam to po co ludzie jeżdżą do tych szwabów,żeby zarobić lepiej jak w Polsce,no ale to akurat nikomu nie przeszkadza.

o (gość)

A gdzie była gazeta, jak odbywało się spotkanie pleszewskich przedsiębiorców z burmistrzem i starostą? A tu nagle taki news !!!!

Hakata (gość) (piotrek)

Rzeczywiście - mają nienormalnie pod deklem. Niemcy już nam dość krzywdy narobili, a wy z PTTK jedziecie im jeszcze tyłki lizać ? Opamiętajcie się !

piotrek (gość)

W tym pleszewskim PTTKu to chyba wam się coś pomieszało. PTTK jako organizacja ma promować Polskę, jej kulturę i zabytki. A wy co promujecie? Niemcy i Berlin? I tak jak piszą poprzednicy, patrząc czysto praktycznie, wolicie dać zarobić szwabom a nie swoim rodakom na naszych jarmarkach?

Wandzia (gość)

"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie ! " - państwo zarząd PTTK oddz. Pleszew
Czy nie byłoby patriotyczniej, gdybyście zorganizowali wycieczkę na Jarmark Świętojański czy Jarmark Bożonarodzeniowy do stolicy naszego regionu - Poznania ? Myślcie bardziej po polsku - proszę !