Wyłoniono zwycięzców Festiwalu filmów i programów sportowych Uroczystą, wieczorną galą zakończył się w środę w Gdyni III Międzynarodowy Festiwal Filmów i Programów Sportowych FICTS.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wyłoniono zwycięzców Festiwalu filmów i programów sportowych Uroczystą, wieczorną galą zakończył się w środę w Gdyni III Międzynarodowy Festiwal Filmów i Programów Sportowych FICTS.

W siedmiu kategoriach festiwalowych do konkursu zgłoszono 156 produkcji z 37 krajów. Festiwalowe kategorie to: duch olimpizmu, sporty indywidualne, sporty drużynowe, wielcy mistrzowie, reportaż, programy sportowe oraz nowe media. Do ostatecznej rozgrywki zakwalifikowano po pięć produkcji w każdej z kategorii.

Produkcje oceniało jury, w skład, którego wchodzili m.in. Iwona Guzowska, Tadeusz Mytnik, Jerzy Kulej i Andrzej Wroński.

Miło nam poinformować, że w kategorii reportaż pierwsze miejsce otrzymał film „65. Tour de Pologne kulisy największego kolarskiego wyścigu w Polsce”, przygotowany przez Grzegorza Świątkiewicza z TVP. Autorowi serdecznie gratulujemy!Pozostałe wyróżnienia
Kategoria - Duch Olimpizmu: "Krzysztof Wiłkomirski" - produkcja polska

Kategoria - Sporty indywidualne: "Drugi skok" - produkcja polska

Kategoria - Sporty Drużynowe: "Ruch Chorzów - Górnik Zabrze po Śląsku" - produkcja polska

Kategoria - Wielcy mistrzowie: "Niedokończona historia" - produkcja polska

Kategoria - Programy sportowe: "Zebi gool!"

Kategoria - Nowe media: - www.armpower.net

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!