II runda Okręgowego Pucharu Polski. Stal Pleszew wygrywa z Ogniwem Łąkociny, LKS II Gołuchów musiał uznać wyższość czwartoligowca

Damian Cieślak
Dziś zostały rozegrane mecze II rundy Okręgowego Pucharu Polski. Na boisko wybiegły zespoły Stali Pleszew i LKS-u II Gołuchów. Mecz pierwszej drużyny z Grodu Żubra został przełożony na 19 września.

Drużyna Łukasza Bandosza na własnym boisku mierzyła się z Ogniwem Łąkociny. Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, bowiem goście prowadzili 1:0. Po zmianie stron na boisku zaczęli pojawiać się kluczowi zawodnicy Stali, którzy odwrócili losy meczu.

Dobrze swoje spotkanie rozpoczęli gołuchowianie. W 27' na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Maciej Marcinkowski. Tuż przed przerwą Pogoń Nowe Skalmierzyce doprowadziła do remisu. O wyniku spotkania przesądziło samobójcze trafienie Kacpra Olszyny.