Start: godz. 11.00 Park przy Ogrodzie Zoologicznym ul.Kościerska Dystanse: RODZINNY – 10 km MINI – 32 km MEDIO – 63 km GRAND FONDO – 94 km ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Start: godz. 11.00 Park przy Ogrodzie Zoologicznym ul.Kościerska
Dystanse:
RODZINNY – 10 km
MINI – 32 km
MEDIO – 63 km
GRAND FONDO – 94 km

Przewyższenia:
MINI – ok. 35 m
MEDIO – ok. 65 m
GRAND FONDO – 100 m

Najwyższy punkt: 160 m n.p.m.
Trudność: 4
Zalecane ogumienie: średni – gruby protektor (1,9 - 2,1)
Bufety na trasie:
MINI – 2
MEDIO – 4
GRAND FONDO – 6
Biuro zawodów: na terenie miasteczka zawodów ZOO w Gdańsku - Oliwie


Charakterystyka: Trasa maratonu prowadzi w całości po „Trójmiejskim Parku Krajobrazowym” w pięknych bukowych i sosnowych lasach. Trasa przebiega w 90% drogami i ścieżkami leśnymi ale są też fragmenty asfaltu w okolicach startu i mety. Dystans MINI łatwy, bez trudnych podjazdów i zajazdów. Trasa dystansów MEDIO i GRAND FONDO - prowadzi po wielu morenowych wzgórzach gdzie będzie trzeba się mocno zmęczyć na interwałowych podjazdach. Zjazdy fragmentami dosyć trudne technicznie ale krótkie. Na trasie w początkowym fragmencie mogą wystąpić spore ilości błota, również pewnym utrudnieniem mogą być duże ilości liści zasłaniających powierzchnię dróg.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!