Gazeta Pleszewska - Radny ma problem z prawem

Dariuszowi Szczepaniakowi grozi nawet 5 lat więzienia. Ma ukraińskie prawo jazdy. Policja chciałaby wiedzieć, skąd je wziął.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Powiatowy radny Dariusz Szcze-paniak popadł w kłopoty, bowiem grozi mu teraz pięć lat odsiadki za posługiwanie się fałszywką. Na biurko prowadzących dochodzenie, trafił bowiem dokument z Ukrainy, z którego wynika, że Dariusz Szczepaniak nigdy nie był posiadaczem ukraińskiego prawa jazdy. Polskie prawo jazdy stracił kilka lat temu za jazdę po pijanemu. Teraz śledczy chcą wiedzieć, skąd radny z Korzkiew wziął ukraińskie prawko.

Oficjalnie policja nie chce ujawniać żadnych szczegółów na ten temat, bo tłumaczy się dobrem śledztwa. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prowadzący dochodzenie wystąpili do wydziału komunikacji za wschodnią granicą z pytaniem, czy tamtejsi urzędnicy, kiedykolwiek wydali Dariuszowi Szczepaniakowi prawo jazdy. Odpowiedź nadeszła kilka dni temu. Spytaliśmy, więc jednego z policyjnych speców od ,,fałszywek’’, czy Ukraińcy faktycznie uznali, że dokument, którym posługiwał się powiatowy radny, może być podrobiony – Nie zaprzeczam i nie potwierdzam – wyjawił ,,Gazecie Pleszewskiej''policjant.

Więcej o kłopotach powiatowego radnego w najnowszym numerze naszej gazety
∨ Czytaj dalej

Komentarze (10)

avatar
avatar
TMZP (gość)

poprostu to się w głowie nie mieści! TAKI człowiek RADNYM! tzn "kupionym radnym" poniewaz wszyscy wiedzą jak zdobył taki wysoki wynik!

WSTYD!
SAMBY ODSZEDŁ!

avatar
lol (gość)

Haha, radny i to jeszcze z lewym prawkiem. Swiat sie stacza szybciej niz nam sie wydaje. Zabrali mu za jazde po pijanemu, szczescie ze nie doszlo do tragedii. Moim zdaniem czlowieka za jazde pod wplywem nawet najmniejszym powinni zamykac na kilka miesiecy zeby przemyslal to co zrobil

avatar
straznik (gość)

ale problem ludzie znalezli,ma to ma ,gowno kogo obchodzic powinno skad ma i tyle,kazdy swojej dupy niech pilnuje!!!

avatar
Janina (gość) Jan

Ja też pytam ,czym szczególnym ten pan zasłużył się ,że "zdobył" tak dużo głosów w ostatnich wyborach????. Czyżby tym o czym wie 3/4 Pleszewa i powiatu?????

avatar
Jan (gość)

Do " niepo"! Dlaczego dać spokój? Jak zasłużył niech odpowiada. Co ma wspólnego jego zachowanie z postępowaniem " góry".

avatar
niepo (gość)

wazniejsze jest to!kogo te polaki wybrali na prezydenta ? Kpina,to sie w glowie normalnego czlowieka nie miesci,wstyd przed swiatem po tysiackroc !!!!!!!

Wybierz kategorię