Piłka nożna: Pleszewska Liga Piłki Nożnej

RED
Pleszewska Liga Piłki Nożnej
Pleszewska Liga Piłki Nożnej Mariusz Kruchowski
Pleszewska Liga Piłki Nożnej trzyma w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Eko Żegocin utrzymali się, przed wakacyjną przerwą, na miejscu lidera.

W Pleszewskiej Lidze Piłki Nożnej w ostatniej kolejce przed przerwą wakacyjną działo się wiele ciekawego, lider Eka Fokus Żegocin bez najmniejszych problemów pokonała swojego przeciwnika, ale dwa następne spotkania, które trzymały w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

W pierwszym spotkaniu tej kolejki zagrały zespoły lidera Eka Fokus Żegocin z ostatnim zespołem tabeli Victorią Komiz. Piłkarze z Żegocina strzelili trzy bramki swoim przeciwnikom i kontrolowali ten pojedynek. W drugiej odsłonie spotkania dołożyli jedno trafienie i zdecydowanie zostali zwycięzcami tego starcia.

W drugim spotkaniu Ekomix Pleszew, podejmował piłkarzy Rysbud/Amatorzy, piłkarze z Ekomixu. Po pierwszej połowie Rysbud/Amatorzy prowadził trzema bramkami. W drugiej części meczu doszło do wyrównania, a zwycięskiego gola w ostatnich minutach meczu strzelił Łukasz Cierniak.

Trzecie spotkanie to hit tej kolejki Instal/Edbet, podejmował vicelidera Hatex. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, to piłkarze Hatexu dominowali na murawie i po golu Artura Stefaniaka wyszli na prowadzenie 2:1, którego nie oddali do końca.

Michał Potarzycki, Szymon Guźniczak, Maciej Kubiak – 4 bramki
Adrian Wasielewski, Jakub Balcer, Michał Kuźniacki, Krzysztof Konieczny, Łukasz Hyżyk, Grzegorz Szwajkowski, Artur Stefaniak, Radosław Fibner, Karol Ptaszyk, Maciej Kałużny – 3 bramki
Mateusz Goliński, Patryk Antczak, Roman Bandosz, Jakub Balcer, Eryk Mikuła, Sebastian Pluta, Marek Marciszak, Ryszard Krawczyk, Marcin Woźniak, Dominik Bruzi, Damian Jędrzejak – 2 bramki
Marek Bukowski, Tobiasz Morawski, Jarosław Strugarek, Przemysław Szymkowiak, Paweł Janiszewski, Tobiasz Marszałek, Łukasz Walędziak, Piotr Przybylski, Robert Białas, Mariusz Pera, Rafał Krzątała, Emil Marszałek, Paweł Tomczak, Adam Jankowski, Jacek Pawłowski, Piotr Przybylski, Krzysztof Wawrzyniak, Dawid Walędziak, Łukasz Mielcarek, Damian Sas, Marek Glapa, Łukasz Świątek, Marcin Walczak, Mateusz Kubiak, Damian Gluba, Maciej Szwałek, Damian Jakubek, Krzysztof Marciniak, Łukasz Cierniak - 1 bramka
Paweł Tomczak – samobójcza

Przerwa w rozgrywkach Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej trwać będzie do 9 sierpnia 2014 roku.
Organizator, piłkarze i kibice dziękują sędziom Piotrowi Maruchowi i Pawłowi Michalakowi, za doskonałe prowadzenie spotkań piłkarskich.