Nie łatwo jest się spakować w podróż, zwłaszcza w jedną walizkę, czy torbę. Natalii i Łukaszowi się to udaje. Sprawdźcie sami, jak oni to robią.

Na blogu czytamy, że to pytanie trudne, bo to od nas zależy w jaki sposób będziemy podróżować. To, co ze sobą zabierzemy, będzie jednak bezpośrednio determinować nasze zadowolenie i szczęście z podróży, ale… Nikt nie chce nosić na plecach 20 kilogramów. Każdy z nas chciałby, aby w 5 kilogramach zmieścił się cały życiowy dobytek. Cudów nie ma.
Czy za każdym razem będziemy nosić te kilka rzeczy, ale można stworzyć listę niezbędnego ekwipunku, który będzie Ci towarzyszyć podczas wyprawy. Oczywiście – całość możesz dowolnie modyfikować.
Łukasz i Natalia radzą co zabrać.

DOKUMENTY
- dowód osobisty/prawo jazdy
- paszport
- bilety
- mapy
- ubezpieczenie
- karty bankomatowe
- pieniądze
- adresy i nr telefonów polskich placówek dyplomatycznych.[/i]A co z ubraniami, jedzeniem, kosmetykami i elektroniką? Studenci na swoim blogu wskazują, jakie rzeczy są niezbędne do dobrej wyprawy.

Więcej przeczytasz tutaj.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!