Dla dzieci i dla dorosłych. Jak kto woli. Alę zaręczam, że jeśli kupią Państwo z myślą o dzieciach, najpierw sami nie będziecie mogli się oderwać od tej książeczki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dla dzieci i dla dorosłych. Jak kto woli. Alę zaręczam, że jeśli kupią Państwo z myślą o dzieciach, najpierw sami nie będziecie mogli się oderwać od tej książeczki. Wierszyki są z morałem, trochę makabryczne, częściowo znane starszemu pokoleniu. Ale zabawne i pouczające. Nic nie uchodzi urwisom bezkarnie. Kara, nieraz okrutna, jest nieuchronna. Jednak traktujemy te rymowane historyjki z przymrużeniem oka. I nade wszystko bawimy się czarnym humorem. Książka jest wyjątkowo starannie wydana. Bohdan Butenko nie tylko dokonał wyboru poemacików i przedwojennych uroczych fotografii, ale i ozdobił swoimi dowcipnymi, czasem wręcz złośliwymi rysunkami.
Bohdan Butenko, Wesoła gromadka, Nasza Księgarnia, cena 34.90 zł.
(ja)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!