Informacje: Start: godz. 11.00 Łysa Góra Dystanse: RODZINNY – 10 km MINI – 33 km MEDIO – 57 km GRAND FONDO – 83 km Suma wzniesień:MINI ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Informacje:
Start: godz. 11.00 Łysa Góra
Dystanse:
RODZINNY – 10 km
MINI – 33 km
MEDIO – 57 km
GRAND FONDO – 83 km
Suma wzniesień: MINI – ok. 700 m
MEDIO – ok. 950 m
GRAND FONDO – 1650 m
Najwyższy punkt: 850 m n.p.m.
Trudność: 5
Zalecane ogumienie: średni – gruby protektor (1,9 - 2,1)
Bufety na trasie:
MINI – 1
MEDIO – 2
GRAND FONDO – 4
Biuro zawodów: na terenie miasteczka zawodów przy Łysej Górze

Charakterystyka:
Trasa maratonu prowadzi w 90% po Górach Sowich. Trasa przebiega głównie drogami leśnymi ale są też długie fragmenty asfaltu w okolicach startu i mety. Trasa dystansu MINI jest łatwa, z jednym długim podjazdem i podobnej długości zjazdem. Trasa dystansów MEDIO i GRAND FONDO prowadzi na drugi co do wielkości szczyt Gór Sowich - „Kalenicę”. Ostatnie kilometry podjazdu są dosyć trudne technicznie, dużo luźnych kamieni i korzeni. Zjazdy w większości szerokimi drogami ale szybkie i należy uważać aby nie wypaść z trasy gdyż w bezpośredniej bliskości dróg mogą występować strome zbocza. Dojazd do mety dla każdego dystansu po pętlach na Łysej Górze.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!