Jadący z zawrotną prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę motocyklista uderzył w stojącą na poboczu naczepę samochodu ciężarowego scania, odbił się od niej i upadł na przeciwny pas ruchu. Tam najechał na niego ciężarowy DAF oraz ford mondeo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do tragedii doszło około północy na drodze krajowej nr 11 między Antoninem a zajazdem Strugi. Podobno 22-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego już wcześniej popisywał się jazdą swoim kawasaki po ulicach Ostrowa. Przed "szalonym" motocyklistą jeżdżącym po okolicy ostrzegali się również kierowcy przez CB Radio. Nie wiadomo, czy jadąc od strony Antonina, nie zauważył stojącego na światłach awaryjnych TIR-a, czy po prostu dostrzegł go zbyt późno, aby bezpiecznie go ominąć.

- Motocyklista nie miał szans na przeżycie - mówi Artur Kurczaba, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.
Kierowcy byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez cztery godziny.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Smutna (gość)

To co jest napisane w tym artykule nie jest do końca prawdą my rodzina nie wiemy ile jechał na godz to była Radka pierwsza i ostatnia podróż do Ostrowa Wielkopolskiego także nie rozumiem skąd ludzie wzieli te informacje że to on jezdził po ulicach ostrowa macie jakieś dowody że był tam wcześniej i to on. Brukowce to co usłyszą to wypisują zastanówcie się troche. Rodzina

ten (gość)

Popieram wszystkie komentarze tutaj zamieszczone.Dobrze że sam się zabił a nie jeszcze kogoś innego.Od jakiegoś czasu obserujw podobnego głupka na osiedlu a obok bawią się dzieci.

Pablo.M (gość)

Tak powinno być, za taką jazdę po polskich drogach to jest wystarczajaca kara i resocjalizacja w jednym.

poznańczyk (gość)

I tak powinno być, że skoro nie dosięgnęła go ziemska sprawiedliwość zrobiła to opatrzność by przez idiotę nie ginęli spokojni i uczciwi ludzie. Tak samo ZERO współczucia i wzruszenia.

antyckl (gość)

Tych kretynów powinno się izolować. Jestem za podniesieniem wieku motocyklistów do conajmniej 30 lat. A co by było jakby kogoś zabił ? Nie mam współczucia dla idiotów.

Więcej na temat: