18 i 19 kwietnia czekamy na zdjęcia i nagrania wideo, które wezmą udział w konkursie "Droga do Euro 2012". Nasza akcja obejmuje dokumentowanie co zrobiliśmy od 18 kwietnia 2007 r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
18 i 19 kwietnia czekamy na zdjęcia i nagrania wideo, które wezmą udział w konkursie "Droga do Euro 2012".

Nasza akcja obejmuje dokumentowanie co zrobiliśmy od 18 kwietnia 2007 r., od dnia gdy wiadomo, że z Ukrainą organizujemy mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wiadomości24.pl czekają na Wasze zdjęcia i nagrania. Naszą akcję prowadzimy wspólnie z dziennikiem "Polska" oraz serwisami www.polskatimes.pl i www.naszemiasto.pl.

Minister Mirosław Drzewiecki w czwartkowym wywiadzie dla "Polski" odpowiadając na pytanie: - Czy nie porywamy się na imprezę, która nas przerasta? powiedział: - Gdybyśmy myśleli w ten sposób, nigdy niczego byśmy nie osiągnęli. Nie dogonimy w ciągu kilku lat najbogatszych krajów świata, ale dostaliśmy impuls do tego, by przyspieszyć nadrabianie zaległości. Mamy szansę, to ją wykorzystajmy. Damy radę, jestem o tym przekonany. Oceny UEFA są bardzo dla Polski pozytywne. I wszystkie zobowiązania realizujemy zgodnie z planem.

Pokażmy jak naprawdę budują się stadiony, jak wyglądają drogi, dworce, hotele, restauracje, toalety, komunikacja, skwery, parki, itd. Co mamy jeszcze do zrobienia?

Za 3 lata przyjadą do Polski kibice, dziennikarze, piłkarze, a taka impreza to okazja do promocji miast i regionów. Pamiętajmy, że nie tylko Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa i Śląsk (decyzja UEFA gdzie zostaną rozegrane spotkania wciąż przed nami, dopiero w połowie maja) mogą spodziewać się gości. Drużyny narodowe wybiorą na bazy mniejsze miejscowości; tam też przyjadą kibice i turyści.

Drodzy czytelnicy i internauci fotografujcie, nie ograniczamy Waszej pomysłowości w dokumentowaniu „drogi do Euro 2012”.

Akcja, ale i konkurs?
Redakcje regionalne dziennika „Polska” wybiorą najciekawsze zdjęcia i opublikują je w swoich wydaniach. Materiały można wysyłać od 18.04 godz. 8.00 do 19 kwietnia do godz. 23.59. Będziemy je zamieszczać na stronach www. Nagrodzimy najciekawsze zdjęcia oraz przyznamy nagrodę za materiał audio-wideo. Głosowanie będzie dwustopniowe, redakcje wybiorą po jednym kandydacie do nagrody, a specjalnie powołane jury z tego grona wybierze laureatów dwóch nagród głównych.

Nagroda główna za najlepsze zdjęcia to weekend dla dwóch osób w pięciogwiazdkowym hotelu Sympozjum w Krakowie, w tym m.in. śniadania w formie bufetu, elegancka kolacja ze skróconej karty w restauracji, a także zabiegi w Kryształowym SPA, sauny, basen, jacuzzi. W ramach nagrody przewidziane jest zwiedzanie Krakowa z obsługą przewodnika. Nagrodę można zrealizować do końca 2009 roku.

Nagroda za najlepszy materiał audio-wideo to bon o wartości 700 zł do wykorzystania z oferty internetowego biura podróży Fly.pl (do wyboru wycieczka na kwotę lub wycieczka o wartości wyższej niż 700 zł – różnicę trzeba dopłacić). Nagrodę także można zrealizować do 31 grudnia 2009 r.

Ważna zastrzeżenie - każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę materiałów, jednak każdy będzie brany pod uwagę tylko raz, bez względu na zwielokrotnie jego publikacji w różnych serwisach. Zgłoszenia przesyłane mailem muszą zawierać dane autora (imię, nazwisko, e-mail, telefon) oraz współautora z którym może odebrać nagrodę główną. W mailu prosimy o zamieszczenie formułki:

„Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez Organizatora Konkursu „Droga do Euro 2012” w celach wynikających z regulaminu tego Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami/. Poprzez wysłanie Materiałów na Konkurs, nieodpłatnie przenosimy na Organizatora prawo do wykorzystania naszych Materiałów w publikacjach oraz innych mediach, o których zdecyduje Organizator. Jednocześnie oświadczamy, że jesteśmy wyłącznymi właścicielami praw autorskich nadesłanych Materiałów konkursowych i Materiały te nie naruszają dóbr osobistych osób trzecich”.

Autor: imię, nazwisko, e-mail, telefon
Współautor: imię, nazwisko, e-mail, telefon

By wziąć udział w konkursie należy, w dniach od 18 kwietnia 2009 r. Od godz. 8.00 do 19 kwietnia 2009 r. do godziny 23:59:59 przesłać materiały spełniające regulamin: - do serwisu www.polskatimes.pl odbierane pod adresami mailowymi:

Dziennik Bałtycki - euro2012@prasa.gda.pl,
Dziennik Łódzki - sport@dziennik.lodz.pl,
Dziennik Zachodni - euro2012@dz.com.pl,
Gazeta Krakowska - euro2012@gk.pl,
Głos Wielkopolski - euro2012@glos.com,
Gazeta Wrocławska - euro2012@gazeta.wroc.pl
Kurier Lubelski - euro2012@kurierlubelski.pl,
Polska Metropolia Warszawska - warszawa@polskatimes.pl,
Polska Mazowsze - warszawa@polskatimes.pl
- do serwisu www.naszemiasto.pl - e-mail: fotografia@naszemiasto.pl- do serwisu www.wiadomosci24.pl - materiały (w tym linki) nadane przez system edycyjny dostępny po zarejestrowaniu się.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronach www.polskatimes.pl, www.naszemiasto.pl, www.wiadomosci24.pl.

Współorganizatorem naszego konkursu jest Aero Invest Sp. z o.o. w Warszawy. Sponsorami nagród głównych są: Line4you - system rezerwacji i sprzedaży usług związanych z podróżami. www.line4you.pl. Hotel Sympozjum ***** Kryształowe SPA w Krakowie. Ekskluzywny i nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjno-wypoczynkowy www.sympozjum.com.pl. Fly.pl - internetowe biuro podróży, rezerwacje online, będące częścią międzynarodowej Grupy Comvel. www.fly.pl. Kraków GO!, czyli Urząd Miasta Krakowa. www.krakow.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!