Razem w życiu i w pracy, mają wspólne pasje. Jedną z nich są podróże, te dalekie i te bliskie. Oboje zawsze uśmiechnięci, optymistycznie patrzą na świat. Jak zgodnie mówią, razem mogą przenosić góry.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Razem w życiu i w pracy, mają wspólne pasje. Jedną z nich są podróże, te dalekie i te bliskie. Oboje zawsze uśmiechnięci, optymistycznie patrzą na świat. Jak zgodnie mówią, razem mogą przenosić góry. O kim mowa?

Ewa i Klemens Skibińscy prowadzą wspólnie cukiernię-piekarnię przy ulicy Janowieckiej w Wągrowcu. Jest to typowy biznes rodzinny. Pan Klemens pochodzi z Pomorza. Urodził się w Szczecinku. Związek z piekarnictwem ma zapisany w genach.
- Na początku lat osiemdziesiątych przenieśliśmy się z rodziną do Wapna. Wraz z ojcem zaadaptowaliśmy nieczynną piekarnię i razem pracowaliśmy do osiemdziesiątego dziewiątego. Podobnie jak ja i ojciec, tak i mój brat, a wcześniej nawet dziadek związany był z tym zawodem. Dzięki pracy w Wapnie poznaliśmy się też z żoną - opowiada piekarz i cukiernik w jednej osobie.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!