KONKURS > Trwa nasz nowy plebiscyt - adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich powiatu krotoszyńskiego i do wszystkich, którzy kochająnaszą rodzimą kuchnię - którzy lubią gotować i... zajadać się pysznościami. Oto zasady.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
KONKURS > Trwa nasz nowy plebiscyt - adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich powiatu krotoszyńskiego i do wszystkich, którzy kochająnaszą rodzimą kuchnię - którzy lubią gotować i... zajadać się pysznościami. Oto zasady.

W plebiscycie udział biorą Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu krotoszyńskiego - te, które zgłoszą swój udział. Na łamach IR krótko prezentujemy działalność koła (wraz ze zdjęciem pań) oraz przepisy na trzy potrawy - po jednym w każdej z trzech kategorii: zupy, coś konkretnego, ś słodkiego. Jeśli to
Jeśli to możliwe - dania te prezentujemy też na zdjęciach. Z pewnością zachęci to Czytelników do wypróbowania podanych przepisów.
To czytelnicy bowiem w tych trzech kategoriach będą przyznawać punkty. Na wyciętym z gazety oryginalnym kuponie wpisujemy po trzy potrawy z każdej kategorii (oczywiście łącznie z nazwą KGW, które tę potrawę przygotowało). Danie z pierwszego miejsca otrzymuje 15 punktów, z drugiego - 10, z trzeciego - 5 punktów. Certyfikaty przyznamy najlepszym daniom w każdej kategorii, a to KGW, które łącznie otrzyma najwięcej punktów- zdobędzie główną nagrodę, czyli atrakcyjną wycieczkę dla całej grupy.
Z najlepszych przepisów ułożona zostanie też powiatowa „książka kucharska”, wydana drukiem.
Wszystkie KGW zapraszamy do udziału - czekamy na zgłoszenia (tel. 062 7226799, 502499365).
UWAGA ! Dania prezentować będziemy przez całe wakacje. Warto już teraz zbierać kupony, by taką samą szansę na wygraną miały te koła, które przedstawimy w następnych tygodniach. Będą też upominki dla Czytelników - rozlosujemy je wśród osób głosujących na poszczególne dania.
Patronat nad plebiscytem sprawują: Stanisław Szczotka (Przewodniczący Rady PowiatowejWielkopolskiej IzbyRolniczej), Starosta Krotoszyński LeszekKulka oraz poseł na Sejm RP Maciej Orzechowski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!