Od przyszłego sezonu w okręgówce możemy mieć tylko dwa zespoły. Z ligi spadnie Zamek Gołańcz, szasnę na awans do IV ligi ma Wełna Skoki. Już niebawem stanie się najprawdopodobniej to, co sympatycy pilskiej okręgówki ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od przyszłego sezonu w okręgówce możemy mieć tylko dwa zespoły. Z ligi spadnie Zamek Gołańcz, szasnę na awans do IV ligi ma Wełna Skoki.

Już niebawem stanie się najprawdopodobniej to, co sympatycy pilskiej okręgówki przewidywali na początku roku. Z występami w V lidze pożegnają się dwa zespoły. Z popularnej okręgówki spadnie Zamek Gołańcz. - Teraz walczymy tylko o to, aby nie być na ostatnim miejscu w tabeli - przyznaje Tadeusz Gościński, wiceprezes Zamku.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej znawcy twierdzili także, że z ligą pożegna się Unia Wapno. Z tym, że klub z Wapna miał awansować o klasę wyżej. Jednak po serii słabych występów wiosną wapnianie nie mają na to żadnych szans. - Nie możemy przełamać strzeleckiej niemocy. Kontuzji nabawił się nasz najlepszy snajper Kuba Solecki - żalił się wielokrotnie Wojciech Grabarski, trener Unii Wapno.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!