Wokalista, który zawsze mówi to, co myśli. Wróżono mu wielki sukces. Dziś reaktywuje grupę, z którą wygrywał między innymi słynny Jarocin. Jako jedyny z wągro-wieckich piosenkarzy Zbigniew Zaranek, znany bardziej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wokalista, który zawsze mówi to, co myśli. Wróżono mu wielki sukces. Dziś reaktywuje grupę, z którą wygrywał między innymi słynny Jarocin.

Jako jedyny z wągro-wieckich piosenkarzy Zbigniew Zaranek, znany bardziej jako „Zaran”, może pochwalić się sukcesem w popularnym programie telewizyjnym „Szansa na Sukces”. - To było w 1997 roku. Pamiętam jakby to było wczoraj. Zaśpiewałem piosenkę “Pomidory”. Rywalizowałem wtedy z Kasią Cerekwicką - wspomina. Dane było mu także występować u boku Zbigniewa Grepsy, obecnego gitarzysty Maryli Rodowicz.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!