Wieczorem koncerty takich gwiazd jak Voo Voo, Lao Che czy Armia, a w dzień przeróżne warsztaty. To czeka nas już za trzy tygodnie . Jest festiwal muzyki klubowej, jest festiwal jarociński, który od lat ma swoją ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wieczorem koncerty takich gwiazd jak Voo Voo, Lao Che czy Armia, a w dzień przeróżne warsztaty. To czeka nas już za trzy tygodnie .

Jest festiwal muzyki klubowej, jest festiwal jarociński, który od lat ma swoją niepowtarzalną widownię. Są festiwale bluesowe i jazzowe. My nie chcemy tego dublować. Chcemy stworzyć festiwal poświęcony sztuce, którego jednym z elementów ma być właśnie muzyka. Koncerty mają być zakończeniem każdego dnia działania. Uważam, że miasto powinno mieć własną propozycję dla mieszkańców i gości. Ciekawą i najlepiej kilkudniową. Stąd pomysł na festiwal. Ta impreza może stać się znaną imprezą, z którą będzie kojarzony Wągrowiec – uważa Włodzimierz Naumczyk, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu, pomysłodawca festiwalu „Młode Miasto”, który po raz pierwszy odbędzie się na przełomie czerwca i lipca w stolicy naszego powiatu.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!